Ponad tydzień temu gratulowaliśmy Larze Gessler i Piotrowi Szelągowi narodzin ich drugiego dziecka – para powitała na świecie synka Bernarda. Razem wychowują już urodzoną w 2020 roku Nenę.

Lara Gessler pozuje z synem. Zobaczcie, jaki miała apartament w szpitalu

Piotr Szeląg odpoczywa w hotelu po narodzinach syna

Na Instagram Lary szybko wleciały pierwsze fotki z noworodkiem, a w jednym z postów zachwycała się nad synkiem, który według jej słów jest „cudowny i na razie bardzo cichutki”. Niestety, nowego contentu z synem próżno szukać na profilu Piotra. Zamiast tego, w czwartek na jego profilu pojawiła się relacja… z pobytu w jednym z warszawskich hoteli.

Wśród zdjęć mogliśmy oglądać między innymi luksusowy samochód Piotra, który podpisał słowami „zabawka”, selfie z windy, hotelowe śniadanie i widok z hotelowego okna. Na tym ostatnim widniał podpis, w którym zwraca się do swojej prawdopodobnie leżącej w połogu żony:

Chwilowo robię przerwę w byciu sam ze sobą i wracam stęskniony do Lary i dzieci. Dziękuję @lara_gessler, że rozumiesz moje potrzeby i mnie wspierasz. Dziękuję @magdagessler_official, że pomagasz mi tam, gdzie potrzebuję – bez zbędnych pytań.

W sprawie jego tajemniczego zniknięcia z domu rodzinnego w tak ważnym i trudnym dla jego żony czasie, z Szelągiem skontaktował się Pudelek. Mężczyzna wyjaśnił, że potrzebował odpocząć i się wyciszyć:

Potrzebowałem chwili, aby dać odpocząć głowie i ciału. Wiele miesięcy czekałem na Bernarda i jak opadła adrenalina – potrzebowałem się chwilę wyciszyć. Pozdrawiam Was wszystkich i ściskam mocno.

Współczujemy Piotrowi, że poród jego żony i narodziny syna tak straszliwie go zmęczyły i mamy nadzieję, że udało mu się już odpocząć i zrelaksować.

IG: piotr.szelag

IG: piotr.szelag

pasekkozak

Lara Gessler urodziła!

scena z: Lara Gessler, Piotr Szeląg, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Lara Gessler, Piotr Szeląg, fot. Podlewski/AKPA

Instagram: lara_gessler

scena z: Piotr Szeląg, Lara Gessler, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Piotr Szeląg, Lara Gessler, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Lara Gessler, Piotr Szeląg, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA