Piotr Żyła (32 l.) nie miał szczęścia w zeszłą niedzielę, podczas konkursu o Puchar Świata w Wiśle. Skoczek podczas próby w pierwszej serii walki o wygraną, popełnił błąd przy lądowaniu i upadł na zeskok. Wszyscy kibice w tym momencie zamarli w nerwowym oczekiwaniu. Żyła długo nie podnosił się z ziemi, gdy wstał, jego twarz zalana była krwią. W rozmowie z „Super Expressem” doktor sprawujący opiekę nad polskim reprezentantem – Aleksander Winiarski przedstawił szczegóły na temat pechowego wypadku. Na jaw wyszły szokujące fakty!

Piotr Żyła wspiera Justynę Żyłę w Tańcu z Gwiazdami?

Lekarz Piotra Żyły podał nowe fakty

Polscy kibice skoków narciarskich kolejny rok z rzędu mogą być zadowoleni z faktu, że to w naszym kraju został zainaugurowany sezon Pucharu Świata. W zeszłą niedzielę na skoczni im. Adama Małysza zawodnicy z całego świata rywalizowali ze sobą w zmaganiach indywidualnych. Tego dnia warunki pogodowe w Wiśle zmieniały się jak w kalejdoskopie. Wiatr cały czas zmieniał swój kierunek, przez co skoczkowie nie mogli do końca poradzić sobie z trudnymi warunkami pogodowymi.

Gdy przyszła kolej na skok Piotra Żyły, mężczyzna popełnił błąd w wyniku którego przy lądowaniu upadł na zeskok. Całość wyglądała dramatycznie, gdyż Żyła przez jakiś czas się nie ruszał i nie wstawał z ziemi. Gdy w końcu się podniósł, fani ujrzeli zakrwawioną twarz Piotra.

Po zawodach Adam Małysz przekazał do zmartwionej opinii publicznej wiadomość, że Piotr Żyła czuje się dobrze, ale nie pamięta swojego skoku. Tę informację potwierdził również doktor, Aleksander Winiarski.

Upewniliśmy się że nic się nie stało poza ewentualną utrata pamięci. Piotr będzie odczuwał bóle skóry ale na 90 % poleci do Kuusamo w środę. Mało tego, gdyby wszedł do trzydziestki po pierwszej serii, zapewne skakałby w drugiej – powiedział doktor Winiarski.

Piotr Żyła na Instagramie komentuje wypadek na stoku:

Piotr Żyła

Fot.FORUM/Tomasz Jedrzejowski

Piotr Żyła

Fot.AKPA

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Piotr Żyła: Podjąłem decyzję o ROZWODZIE

Justyna Żyła wróciła do sesji dla Playboya; zdobyła się na szczere wyznanie

Justyna Żyła POWIĘKSZYŁA USTA. Mamy zdjęcia, jak wygląda po zabiegu