Justyna Żyła (33 l.) ostatnimi czasy jest bardzo aktywna na Instagramie. Publikuje odważne zdjęcia, na których pozuje w seksownej, czerwonej mini, albo opala się topless. Widać, że zależy jej na uwadze. Gwiazda opublikowała fotkę, na której pozuje z tajemniczym mężczyzną. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt – że Żyła przytula się do zajętego faceta.

Przebiegły Piotr Żyła POKAZAŁ dziewczynę. W MASCE

Justyna Żyła udaje, że ma chłopaka?

Wydawało się, że Justyna Żyła zamknęła rozdział pt. „małżeństwo z Piotrem Żyłą” w swoim życiu, kiedy pokazała jak ostentacyjnie drze zdjęcia byłego męża i pakuje jego rzeczy do pudel. Zapowiedziała wtedy, że rozpoczyna nowy etap w życiu, ale wygląda na to, że były to jedynie puste słowa.

Justyna Żyła drze zdjęcia Piotrka i pakuje do pudeł: Najwyższy czas, żeby zamknąć stare życie

Medialny konflikt na linii Justyna i Piotr Żyła

Para rozstała się dwa lata temu, kiedy Żyła oznajmiła, że sportowiec ją zdradził, ma nową kobietę i nie interesuje się dziećmi. Między nimi wywiązała się zażarta, medialna batalia – nawzajem obrzucali się oskarżeniami. Historia zatoczyła koło, gdy Justyna pokazała prywatnie wiadomości swojego ex do córki, w których skoczek obraził byłą żonę.

Justyna Żyła oznacza NOWEGO partnera? Odpowiedział na pytanie o ich związek

Wyszło na jaw, że Piotr jest w nowym związku, ale drażni się z fanami i zostawia dla siebie tożsamość nowej partnerki. Żyła w tym czasie zrobiła się aktywniejsza na Instagramie i chętnie publikowała zdjęcia z mężczyznami – był przystojny brodacz Filip, który okazał się stylistą fryzur, a teraz student medycyny – który jest w … związku.

Ten to ma się dobrze – podpisała zdjęcie Justyna, na którym pozuje ze studentem medycyny i jego dziewczyną, Miss Polski 2019, Magdaleną Kasiborską.

Wcześniej celebrytka opublikowała wideo, na którym pozuje przytulona do studenta medycyny. Dodała zastanawiający opis.

Jestem bez żadnych szans kiedy jesteś obok mnie❤️ – czytamy.

Można się domyśleć, że celebrytka w dalszym ciągu nie przebolała sprawy z byłym mężem i nie podoba się jej to – że Piotr na nowo ułożył sobie życie. Justyna stara się mu dorównać i pokazuje, jak się świetnie bawi, w towarzystwie zajętych mężczyzn.

Fani w komentarzach nie ukrywali, że są skołowani dziwnych zachowaniem Justyny, która sprawia wrażenie, jakby podrywała zajętego chłopaka. Internauci nie mieli nic miłego do powiedzenia. Justyna zobaczyła, jakie emocje wywołało jej zdjęcie i postanowiła wyłączyć możliwość komentowania, jednak jak wiadomo w sieci nic nie ginie.

Powinni ci odciąć internet.

Ewidentnie chcesz zwrócić na siebie uwagę wszystkich.

Filip i Magda są parą, a pani wstawia z nim zdjęcie, opisując: „Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie”. O co tu chodzi?

Dziecinada.

Nie powinna pani tak się przytulać i przysuwać do nieswojego faceta – grzmieli Internauci.

Spodziewaliście się po Justynie takiego zachowania?

Jak myślicie, co chce udowodnić?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Justyna Żyła ZACHWYCA makijażem. Wygląda jak polska Paris Hilton

Justyna Żyła komentuje nowy związek ex-męża: „Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły”

Justyna Żyła chciała zadbać o sylwetkę, a przez STRES kilogramy lecą w zastraszającym tempie

Justyna Żyła topless.

Justyna Żyła/fot. Instagram/justynazyla

Justyna Żyła na dmuchanym flamingu.

Justyna Żyła/fot. AKPA.

Justyna Żyła z dziećmi.