Niedawno wokół Beyoncé (42 l.) pojawiło się wiele kontrowersji. A wszystko rozeszło się o jej… coraz jaśniejszy odcień skóry. Ten artystka podkreśliła również platynowymi włosami. A teraz w różowej mini… wygląda jak Barbie – ikona stylu. Fani zwrócili uwagę, że oryginalnie Barbie była… białą kobietą.

Coraz jaśniejsza Bayonce wygląda jak Taylor Swift

Beyoncé i Jay-Z (54 l.) w efektownych stylizacjach uczestniczyli w przyjęciu urodzinowym supergwiazdy NBA i przyjaciela LeBrona Jamesa (39 l.). Królowa Bey zdecydowała się na różową minisukienkę z marszczonym przodem od włoskiego domu mody Missoni.

Beyoncé uzupełniła swój strój pasującymi różowymi czółenkami i torebką Valentino i parą okularów przeciwsłonecznych Tiffany & Co. ozdobionych kryształkami. Do tego pierścionek z niebieskawym brylantem wielkości głazu.

Beyoncé jak lalka Barbie

Niedawno Beyoncé, jak i jej matka broniły nowego wizerunku artystki, mówiąc, że „brązowa dziewczyna” ma wiele wcieleń, a ich karnacja wiecznie się zmienia.

Na urodzinach sportowca (w stylu lat 70.) nie zabrakło największych gwiazd NBA, a także Adele ze swoim ukochanym Richem Paulem czy Kevina Harta.

Meghan Markle świętuje 42. urodziny Beyonce bez Harry’ego

Chociaż James 30 grudnia skończył 39 lat, wydaje się, że czekał do nowego roku, aby oficjalnie świętować swój wielki dzień w gronie przyjaciół.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: