Adi Spektor, polski aktor, który odnosi sukcesy przede wszystkim w amerykańskich produkcjach – znany głównie z ról w filmach „X MenUnderworldAzyl” czy „American Violence”. Adi to nie tylko aktor, ale też reżyser i producent – jego krótkometrażowe filmy kręcone za pomocą iphona zgarniają nagrody na wielu festiwalach na całym świecie (np. „Jak obrabować dom”, „Cud Chanuki”).

Adi Spektor – zagrał w serialu Netflixa

To się nazywa poświęcenie dla MODY – Kim Kardashian w tym stroju nie mogła nawet skorzystać z TOALETY

W 2018 roku Adi Spektor zagrał dużą rolę w serialu sensacyjnym „Seal Team” u boku znanego z „Kości” Davida Boreanaza. Wcielił się tam w postać szefa ukraińskiej bandy, który handluje bronią jądrową. Poza tym miał okazję zagrać z Jessicą Paré, znaną z serialu „Mad Men”.

Adi Spektor na swoim koncie ma też udział w produkcji Netflixa – wystąpił w popularnym serialu „You” w 8 odcinku drugiego sezonu, gdzie gra rolę rosyjskiego zbira, Dimitriego.

Najnowszą produkcją, w której wziął udział Adi Spektor jest amerykański serial „S.W.A.T. – jednostka specjalna”. Głównych bohaterów tego serialu grają Lina Esco i Alex Russell – w 15 odcinku 3 sezonu  Adi gra rosyjskiego milionera, który jest właścicielem sieci kasyn w Moskwie. Premiera odcinka odbyła się 11 marca na kanale CBS.

Harvey Weinstein zarażony KORONAWIRUSEM

Adi Spektor - Instagram

Adi Spektor – Instagram. (kard z serialu „You”)

Adi Spektor - Instagram

Adi Spektor – Instagram (kard z serialu „You”).

Adi Spektor

Adi Spektor. Fot.: Forum

Adi Spektor - polski aktor

Adi Spektor – polski aktor. Fot. Forum