Valentine Low, autor książki „Courtiers: Intrigue, Ambition, and the Power Players Behind the House of Windsor”, powiedziała „Page Six”, że pracownicy pałacowi, którzy odeszli, twierdzą, że byli zastraszani przez Meghan Markle i dalej utrzymują swoje stanowisko.

Ludzie, z którymi rozmawiałam, absolutnie nadal trzymają się swojej historii, twierdząc, że Meghan ich zastraszała – mówi. Oczywiście nie mogę potwierdzić, że to prawda, ponieważ nie było mnie tam i nie słyszałem strony Meghan – kontynuuje. Ale moje źródła nadal bardzo trzymają się swojej historii.

Co za wyznanie! William i Harry przez lata wierzyli, że ich matka, księżna Diana sfingowała swoją śmierć!

Na kilka dni przed kontrowersyjnym spotkaniem Markle i księcia Harry’ego z Oprah Winfrey w 2021 r. londyński Times twierdził, że księżna Sussex doprowadzała członków personelu do łez, kiedy mieszkała w Pałacu Kensington.

Maghan Markle okrutna dla służby?

Królewski autor twierdzi, że pracownicy pałacowi dalej trzymają się swoich twierdzeń, że Meghan Markle ich zastraszała.
Jak donosi brytyjska gazeta, dwóch starszych członków personelu pałacu zostało rzekomo zastraszanych w celu odejścia z pracy. Ówczesny asystent pary, Jason Knauf, zgłosił to zachowanie w październiku 2018 roku.

Jestem bardzo zaniepokojony tym, że księżna była w stanie wyrzucić z domu dwóch asystentów w ciągu ostatniego roku. Traktowanie X* było całkowicie nie do zaakceptowania – czytamy w skardze do działu HR.

Jason Knauf twierdzi, że księżna chce zawsze mieć kogoś na celowniku:

Znęca się nad Y i stara się podkopać jej pewność siebie. Otrzymaliśmy raport za raportem od osób, które były świadkami niedopuszczalnego zachowania wobec Y.”

Dodał: „Nadal obawiam się, że nic nie zostanie zrobione”.

Meghan Markle znów przyłapana na kłamstwie. Czy ona nie wie, że w sieci nic nie ginie?

Pałac później ogłosił, że rozpocznie dochodzenie, ale ustalenia nigdy nie zostaną ujawnione.

Low powiedział Page Six, że Knaupf napisał e-mail do swojego szefa, Simona Case’a, nazywając to „bardzo znaczącym” posunięciem:

Nie chcą wszczynać kolejnej kłótni z Harrym i Meghan, to całkiem oczywiste — teoretyzuje Low. [Pałac] spotkał się z dużą krytyką od nas, mediów, za to, że go nie opublikowaliśmy.

Para książęca, która zrezygnowała ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej w styczniu 2020 roku, stanowczo zaprzeczyła jednak tym oskarżeniom.

Książę Harry ujawnił w swoim nowo wydanym pamiętniku „Spare”, że Markle był wzorowym szefem, który „dbał o chorych pracowników, wysyłał kosze z jedzeniem, kwiatami lub smakołykami każdemu, kto miał problem, ma depresję, jest chory”.

Przyjaciel rodziny królewskiej dementuje słowa Meghan Markle: „Kate Middleton uwielbia się przytulać!”

„Kupowała także pizzę i ciastka, organizowała spotkania przy herbacie i lody” dla pracowników. – twierdzi Harry w swoim pamiętniku.

Autor książki dodaje także, że fakt, że Meghan i Harry odeszli od rodziny królewskiej to nic strasznego. Zauważa jednak, że mogli to zrobić w inny sposób:

To było jak rozwód — wyjaśnia. Istnieją zjadliwe rozwody i są rozwody polubowne. To było okropnie zjadliwe, ale nie musiało tak być. Częścią winy są Harry i Meghan. Myślę, że zachowują się jak nastolatki, myślę, że mają zamglone oczy, są uparci. Nie radzili sobie dobrze z rodziną królewską. Myślę też, że rodzina królewska ogólnie jest instytucją, która nie poradziła sobie z tym dobrze, ponieważ nie przewidziała, że ​​to nadchodzi.

Dodaje, że można było to zrobić o wiele bardziej polubownie.

Też tak uważacie?

LONDON, ENGLAND – SEPTEMBER 14:/ Forum