Miesiąc temu po tym jak sąd zdjął wieloletnią kuratelę pod którą przebywała Britney Spears, jej ojciec, który zarządzał przez lata jej majątkiem domaga się, by to ona zapłaciła rachunki za m.in. prawników, których wynajmował na czas jej trwania.

Kolejne żądania Jamesa Spearsa.

Prawnik Britney Spears wydał oświadczenie w którym stwierdza, że takie zachowanie jest „obrzydliwe” i nie tego oczekuje się od ojca, który kocha swoje dzieci.

„Najlepszy dzień w życiu” – Britney Spears nareszcie jest wolna!

W dokumentach sądowych złożonych w Los Angeles w zeszłym tygodniu do których dotarł magazyn PEOPLE, Jamie zażądał, aby to Britney z własnego majątki dokonała płatności na rzecz jego zespołu prawnego za „bieżące obowiązki powiernicze związane z likwidacją kurateli”.

Batalia o wolność Britney Spears nareszcie skończona?

„Natychmiastowa wpłata na poczet honorariów adwokackich Jamiego jest konieczna, aby kuratela mogła zostać szybko i skutecznie zlikwidowana, aby Britney mogła przejąć kontrolę nad swoim życiem, tak jak ona i Jamie tego pragną” – czytamy w dokumentach. „Zobowiązania powiernicze Jamiego nie skończyły się wraz z jego zawieszeniem ani nakazem rozwiązania Konserwatorium” – kontynuował w petycji.

Prawnik Britney, Mathew Rosengart stwierdził w swoim oświadczeniu, że taki wniosek jest niedopuszczalny.

„Kuratela została rozwiązana, a Mr. Spears został oddalony. W tych okolicznościach jego petycja jest nie tylko bezpodstawna z prawnego punktu widzenia. To obrzydliwość. To nie jest coś, co robi ojciec, który kocha swoją córkę”. – napisał adwokat.

Młodszy syn Britney Spears ma już 15 lat. Podobny do słynnej mamy?

W artykule, który niedawno opublikował „New York Times” ujawniono, że ojciec Britney zdefraudował wiele milionów dolarów z majątku swojej córki. Pomimo tego James Spears nie zamierza odstąpić od swoich roszczeń i jak twierdzi „nie ma nic do ukrycia.

 

 

 

Britney Spears w Malibu

Britney Spears w bikini. RMBI / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Malibu, CA – *PREMIUM-EXCLUSIVE* – Credit line: RMBI / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum