Na ten moment Britney Spears czekała długo. O czym dokładnie mowa? Chodzi o bycie wolnym człowiekiem. Piosenkarka (i jej majątek) od 13 lat znajdowała się pod kuratelą swojego ojca. James Spears wystąpił do sądu o ubezwłasnowolnienie księżniczki pop po tym, jak zmagała się ona z problemami psychicznymi i uzależnieniami. I choć od dawna widać, że wokalistka ma się już całkiem dobrze, gwiazda od dwóch lat musiała toczyć w sądzie bitwę o swoją wolność. Zmagania te śledził oczywiście cały świat.

Britney Spears grozi: „Panie zmiłuj się nad duszami członków mojej rodziny”

Britney Spears po 13 latach jest wolną kobietą

I choć już od kilku tygodniu mówiło się o tym, że Britney prawdopodobnie wygra tę batalię, dopiero wczoraj wszystko stało się rzeczywistością. Sędzia Brenda Penny orzekła oficjalnie, że kuratela zostaje zakończona.

Przypomnijmy jeszcze, że we wrześniu tego roku sąd zwiesił ojca wokalistki w prawach sprawowania kurateli nad córką. Rolę tę przejął tymczasowo księgowy John Zabel. Britney przez pewien czas będzie jeszcze musiała współpracować z kuratorką, głównie po to, by uregulować sprawy finansowe. Dodajmy też, że artystka zamierza oskarżyć ojca o nadużycia, których miał dopuścić się podczas sprawowania nad nią opieki.

O, wow! Tak teraz wyglądają synowie Britney Spears

Piosenkarka swoim sukcesem pochwaliła się odbiorcom w social mediach. Opublikowała post przedstawiający fanów gwiazdy, którzy gromadzili się przed sądem. Piękne wsparcie, prawda?

Dobry Boże, kocham moich fanów. Myślę, że będę płakać do końca dnia. Najlepszy dzień w życiu. Chwała Panu. Czy mogę dostać Amen? – napisała Spears.

 

Britney Spears z chłopakiem

Britney Spears z chłopakiem

Britney Spears, Sam Asghari

Britney Spears, Sam Asghari, fot. Forum, Backgrid USA

britney-spears-2