15 marca w sieci pojawiła się wiadomość o śmierci Jakuba Olbrychskiego, poinformował o tym brat Kuby, Antoni. Syn Rafała zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Wstępnie przeprowadzono sekcję zwłok. Czy był to niefortunny wypadek?

Gdzie znaleziono ciało syna Rafała Olbrychskiego? Prokuratura bada tajemniczą śmierć 28-latka

Sekcja zwłok zmarłego Jakuba Olbrychskiego

Rodzina Olbrychskich przeżywa żałobę. Jak wynika z zebranych w mediach informacji bliscy Jakuba w zeszłym tygodniu poinformowali policję o jego zaginięciu. Mężczyzna opuścił dom bez ciepłych ubrań. Można napisać, że tak jak stał to wyszedł. Nie miał przy sobie nawet dokumentów.

Niestety, ale najgorszy koszmar stał się rzeczywistością. Ciało Jakuba znaleziono w lesie pod Otwockiem, mężczyzna był częściowo rozebrany. Bliscy zmarłego nie mają pojęcia, jak tam się znalazł.

Rafał Olbrychski musi pochować syna Jakuba.

scena z: Rafał Olbrychski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Jesteśmy już po rozpoznaniu. Ciało mojego brata odnaleziono w Otwocku i nie wiemy, jak się tam znalazł. Mama jest ze mną w stałym kontakcie, poruszona całą sytuacją – tylko tyle mogę powiedzieć. To trudny czas dla całej rodziny i proszę o wyrozumiałość – powiedział brat zmarłego, Antoni w rozmowie z „Super Expressem”.

Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego i wnuk Daniela Olbrychskiego. Miał 28 lat

Prokuratura zajęła się sprawą i prowadzi śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Podejrzewają jednak, że mężczyzna mógł umrzeć w wyniku wychłodzenia organizmu. Jak udało ustalić się portalowi „Super Express”, wczoraj wykonano sekcję zwłok, jednak jej wyniki zostaną podane za kilka tygodni.

O jej wynikach poinformujemy najwcześniej po uzyskaniu wyników badań toksykologicznych za kilka tygodni. Nie stwierdzono, aby przyczyną śmierci był uraz mechaniczny – powiedział Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tajemnicza ŚMIERĆ gwiazdy Instagrama. Została znaleziona na jachcie milionera

Katarzyna Glinka niebawem rodzi i martwi ją obecna sytuacja z powodu koronawirusa

Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego i wnuk Daniela Olbrychskiego. Miał 28 lat

Daniel Olbrychski na pogrzebie reżysera.

scena z: Daniel Olbrychski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA