Dziś pojawiła się w mediach druzgocąca wiadomość. Grzegorz Głuszak, dziennikarz „Uwagi!” i „Superwizjera” TVN przekazał informacje o śmierci Tomasza Komendy.

Tomasz Komenda nie żyje, dowiedział się dziennikarz „Uwagi!” i „Superwizjera” Grzegorz Głuszak. Komenda spędził 18 lat w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił. Na wolność wyszedł w 2018 roku – czytamy na facebookowym fanpage’u programu „Uwaga!”.

Tomasz Komenda nie ma kontaktu z mamą?!

Rafał Collins zabiera głos po śmierci Tomasza Komendy

Grzegorz Głuszak w ubiegłym roku ujawnił na łamach „Newsweeka”, że Tomasz Komenda cierpi na nowotwór: „Swoimi kanałami dowiedziałem się, że ma raka i przechodzi radioterapię”. Informację tę potwierdziła była partnerka Tomasza Komendy, Anna Walter.

W sądzie przedstawił, że ma nowotwór z przerzutami i brak szans. Nie chciałam mu niszczyć ostatnich dni życia, prosiłam go i błagałam tysiąc razy, żebyśmy się polubownie dogadali – pisała.

Bracia Collins zdradzają, co słychać u Tomasza Komendy: „Rozmawialiśmy z nim wczoraj” (WIDEO)

Social media zalała fala biało czarnych zdjęć Tomasza Komendy. Rafał Collins także pozwolił sobie na zabranie głosu po śmierci mężczyzny. Przypominamy, że bracia Collins jako jedni z pierwszych wyciągnęli do niego rękę po wyjściu z więzienia i zaproponowali mu pracę w fundacji.

Teraz Rafał Collins zdradził, jak wspomina Tomasza:

W restauracji podchodzi do nas kelner i proponuje różne wina, opowiada o nich, o tym ile leżakowały itd. Tomek spogląda na niego i mówi z uśmiechem na twarzy oraz ogromnym dystansem – na leżakowaniu to ja się akurat znam… Takiego chce go zapamiętać, bo to był wesoły chłopak, mimo wszystko i wszystkich okoliczności dobry człowiek… Co za historia… Żegnaj – czytamy.

Do tej pory bracia Collins milczeli. Teraz wydali oświadczenie ws. Tomasza Komendy

Przyznał też, że o jego śmierci dowiedział się kilka godzin wcześniej:

P.S. Dowiedziałem się kilka godzin temu, jednak nie chciałem być pierwszą osobą, która informuje o tym opinie publiczną…  – napisał Rafał.

Tomasz Komenda z partnerką

Tomasz Komenda z partnerką/fot. AKPA

Tomasz Komenda ma nowe zęby

Tomasz Komenda/fot. Instagram/piotrtrafidlo_multident

Tomasz Komenda wyszedł na wolność

Tomasz Komenda wyszedł na wolność fot. Krzysztof Zatycki / Forum