Rihanna (31 l.) jest wszechstronnie uzdolniona. Gwiazda wie, jak wykorzystać rozpoznawalność i przekuć to w świetnie prosperujący biznes. Riri jest osobą bardzo przedsiębiorczą i już odcina kupony ze sławy. Piosenkarka ruszyła z najnowszą kampanią świąteczną i pokazała się w seksownym komplecie bielizny.

Rihanna pokazała na Instagramie zdjęcie z niemowlakiem!

Rihanna reklamuje najnowszą kolekcję swojej bielizny

Kiedy Rihanna postanowiła ruszyć z biznesem makijażowym nikt nie mógł przewidzieć, jak spektakularny sukces osiągnie.Tak samo było, gdy gwiazda zaczęła reklamować swoją firmę z seksowną bielizną. Marka Savage x Fenty została wprowadzona na rynek w maju 2018 roku i odniosła natychmiastowy sukces. Podobno w pierwszych 40 dniach zarobiła ponad 100 milionów dolarów!

Jej pokazy są na miarę tych od Victoria’s Secret, a po wybiegu w projektach Rihanny przechadzały się największe nazwiska z świata modelingu. Riri nie różnicuje kobiet ze względu na wagę. W swoich projektach uwzględniła zarówno szczupłe sylwetki jak i bardziej kobiece. Wokalistka zaprezentowała się w najnowszym projekcie przygotowanym specjalnie na sezon świąteczny.

Świąteczna kolekcja bielizny od Rihanny

Riri ma na sobie jasnoczerwony dzianinowy top i pasujące spodnie z kolekcji Savage X Fenty. Obcisły zestaw jest częścią jej nowego pudełka VIP Truth or Dare Xtra, które obejmuje bluzkę i spodnie oraz inne dodatki z jej linii bielizny. Pudełko z limitowanej edycji kosztuje ponad 200 zł a każdy przedmiot został wybrany przez jej przyjaciółkę i stylistkę Jaleel Weaver. 

W tym sezonie świątecznym Bad Gal po prostu chce się dobrze bawić –  podpisała zdjęcie Riri

Seksowna Rihanna tarza się po podłodze na Instagramie 

Podoba się Wam świąteczna kolekcja Rihanny? Co myślicie o cenie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Rihanna jest w CIĄŻY? Zrobiła to, co wiele gwiazd, gdy spodziewają się dziecka (ZDJĘCIA)

Seksowna Rihanna cała w skórze wychodzi z klubu. Gwiazda miała co świętować!

WOW! Rihanna w czarnym BIKINI; widać ciążę?