Robert Lewandowski (32 l.) ze względu na kontuzję spędza teraz więcej czasu z rodziną i powoli dochodzi do siebie. Piłkarz nie ukrywa, że czas z jego córkami jest dla niego bezcenny. Postanowił zdradzić, jaki talent ma jego starsza córka Klara.

Matylda Damięcka OŚMIESZYŁA Roberta Lewandowskiego?! „Debilizm”

Robert Lewandowski ujawnił talent córki

Robert Lewandowski razem z żoną Anną Lewandowską doczekali się dwóch córek. Starsza z nich, Klara niedługo będzie świętować 4 urodziny. Laura ma niecały roczek. Sportowcy nie pokazują twarzy córek w mediach społecznościowych, od czasu do czasu przemycają filmiki, na których widać dziewczynki.

Ostatnio przy okazji wywiadu piłkarza dla CBS Sports, Klara pojawiła się w kadrze tym samym zaliczając swój debiut w telewizji.

Klara Lewandowska przeszkodziła TACIE w wywiadzie. Pokazała twarz (WIDEO)

Na Instagramie piłkarza pojawiło się nowe zdjęcie. Robert zapozował w zielonej bluzie i czapce z daszkiem. Piłkarz szeroko się uśmiechał do obiektywu. Przyznał, że te zdjęcie zrobiła jego córka Klara.

Model: Robert Lewandowski. Photographer: Klara Lewandowska – napisał piłkarz.

Dziewczynka od najmłodszych lat ma wpojone zamiłowanie do aktywności fizycznej, ale kto wie – być może w przyszłości nie pójdzie w ślady sławnych rodziców, ale zostanie fotografem.

W jednym z wywiadów Ania zdradziła, że Klara uczy się kilku języków. Oprócz angielskiego, dziewczynka mówi również po francusku. Pasjonuje się także muzyką i gra na pianinie.

Jak Wam się podoba zdjęcie piłkarza zrobione przez jego córkę?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Lewandowska ZDRADZA, jakie ma marzenia, czy przeklina i jak oświadczył się jej Robert

Anna Lewandowska eksponuje NOGI w krótkich szortach: „Chciałabym tak się czuć po świętach”

Anna Lewandowska zapytała rodziców, czy pozwalają dzieciom na spanie z nimi. Wtrąciła się Rozenek