Anna i Robert Lewandowscy dwa dni temu świętowali 5 urodziny córki Klary. Zaskoczyli fanów, publikując fotografie wykonane tuż po porodzie. Lewandowscy do tej pory nie publikowali tak prywatnych rodzinnych zdjęć i co najważniejsze, nie pokazywali twarzy dzieci.

Klara Lewandowska kończy 5 lat! Ania i Robert pokazali zdjęcia zrobione tuż po porodzie

Anna i Robert Lewandowscy świętują urodziny córek

Z kolei dziś, Anna i Robert celebrują urodziny młodszej córki, Laury. Dziewczynka kończy dziś dwa latka i z tej okazji Lewandowscy również podzielili się zdjęciami wykonanymi tuż po porodzie w szpitalu:

Wszystkiego najlepszego z okazji 2. urodzin Calineczko! Przyniosłaś mnóstwo szczęścia wszystkim wokół siebie. Kochamy cię Laura! – napisali Lewandowscy pod postem.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przygotowali dla najmłodszej pociechy różowo-biały tort z motywem bajki „Kraina lodu” i świeczką „2”. Widzimy, że Laura jest fanką „Krainy lodu”, jak większość małych dziewczynek w Polsce.

Paparazzi przyłapali Annę Lewandowską na Majorce (ZDJĘCIA)

Natomiast Klara swoje 5 urodziny spędziła w parku w towarzystwie mamy i siostry, Laury. Ania coraz odważniej pokazuje wizerunek dziewczynek i ostatnio nawet nie zwróciła uwagi, że pokazała na nagraniu młodszą córkę.

My się z tego powodu bardzo cieszymy, dziewczynki są przeurocze!

Rodzina Lewandowskich się powiększyła! Kupili słodkiego szczeniaczka