Stephenie Meyer, autorka kultowej już sagi „Zmierzch” ogłosiła, że 4 sierpnia ukaże się kontynuacja sagi. W książce „Midnight Sun” historia ma być opowiedziana z perspektywy wampira Edwarda. Fani natychmiast zaczęli się zastanawiać, czy Robert Pattinson kiedykolwiek powtórzy rolę, która uczyniła go sławnym? Osoba z bliskiego otoczenia aktora zdradziła, co o tym myśli sam Robert.

„Zmierzch” POWRACA. Pisarka Stephenie Meyer wyda kontynuację bijącej rekordy popularności serii

Robert Pattinson powróci na plan „Zmierzchu”?

Nie wiadomo, czy nowa książka Stephenie Meyer zostanie zekranizowana. Ale jeśli „Midnight Sun” zostanie przeniesione na duży ekran – wiemy, jak Robert Pattinson czułby się z powrotem na planie filmu, który zapoczątkował jego imponującą karierę.

Rob jest bardzo dumny z tego, że może być związany z serią Zmierzch, ponieważ dostarczyła mu ona tak wiele wspomnień, a na pewno pomogła mu w karierze. Jeśli chodzi o nową książkę, Robert jeszcze nie otrzymał jej kopii, by zobaczyć, w jakie inne kierunki może pójść, poza tym oczywiście, że jest ona napisana z perspektywy Edwarda – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia aktora w rozmowie z HollywoodLife.

Wszystko wskazuje na to, że Pattinson w dalszym ciągu czuje sentyment do sagi, która rozpędziła jego karierę i zapewniła mu role w innych projektach.

Aktorzy "Zmierzchu" pozują na ściance.

Aktorzy „Zmierzchu”, fot.Forum.

Robert Pattinson jest za stary na rolę Edwarda ze „Zmierzch”?

Minęło 9 lat od tego czasu, gdy na światło dzienne wyszła ostatnia część sagi „Zmierzch”. Pattinson podejrzewa, że mogłby być za stary na rolę wampira Edwarda – a jak wiadomo, wampiry się nie starzeją.

Nie jest przeciwny powrotowi na plan, ale zanim to się stanie, Rob jest bardzo realistyczny i wie, że może być na to za stary. Jak do tej pory nie podjęto żadnych decyzji, ale nie byłby zaskoczony, gdyby zaoferowano mu rolę za jakiś czas – powiedział informator.

Ostatnia książka z serii ukazała się w 2008 roku, więc można śmiało napisać, że lojalni fani Edwarda Cullena i jego wampirzych przyjaciół są spragnieni i chcą kontynuacji serii.

Widzicie go ponownie w roli Edwarda?

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW! Dopiero jak Kristen Stewart wbiła się w MINI, zobaczyliśmy jakie ma NOGI

Robert Pattinson OŚWIADCZYŁ SIĘ Suki Waterhouse? To jego prawdziwa miłość!

Robert Pattinson nadal wygląda jak przystojny Edward ze ZMIERZCHU. Opuszcza hotel w modnym płaszczu

Sonda

poll-violet

Robert Pattinson i Kristen Stewart znów zagrają razem w nowym "Zmierzchu"?

1
Kristen Stewart i Robert Pattinson w czasach, gdy byli para.

Nikt inny nie pasuje do roli Edwarda i Belli tak jak oni.

2
Kristen Stewart i Robert Pattinson na premierze sagi Zmierzch.

Każde z nich poszło w swoją stronę, nic już ich nie łączy a patrząc na to, jak się rozstali - raczej Robert nie będzie chciał z nią występować na planie.

Robert Pattinson jak Edward ze "Zmierzchu" w modnym płaszczu wychodzi z hotelu.

Robert Pattinson, fot.Forum/Backgrid USA.

Robert Pattinson i Kristen Stewart na premierze sagi "Zmierzch".

Kirsten Stewart, Robert Pattinson, fot.Newscom.