W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Jarosław Bieniuk zostanie ojcem po raz czwarty. Martyna Gliwińska, z którą wcześniej spotykał się, a później przyjaźnił, jest w ciąży. Wyznała jednak, że dla niego dziecko jest problemem.

Jarosław Bieniuk zostanie po raz czwarty ojcem

Z kolei Jarosław Bieniuk powiedziała, że jest zaskoczony słowami Gliwińskiej i nie ukrywa, że sytuacja jest skomplikowana.

Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy – tłumaczył Jastrząb Post Bieniuk.

Martyna Gliwińska KOMENTUJE słowa Jarosława Bieniuka

Do akcji wkroczyła rodzina Bieniuka. Na łamach „Super Expressu” mama, Krytyna i siostra, Agnieszka Anny Przybylskiej skomentowały  sytuację:

Najszczerzej, jak tylko umiemy, gratulujemy z mamą Martynie obecnego stanu, wiedząc, jak ważny to czas dla przyszłej mamy. Życzymy jej spokoju. Wierzymy też, że jako przyszli rodzice osiągną z Jarkiem kompromis i będą mogli cieszyć się tym, co w życiu najważniejsze – wyznały w „Super Expressie”.

Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem?! Czym zajmuje się zawodowo? Jak wygląda jej życie prywatne?

Martyna Gliwińska wiek, rodzina

Gliwińska pochodzi z Gdańska i ma 26 lat. Od dłuższego czasu była przyjaciółką rodziny Bieniuka, Na swoje konta społecznościowe dodawała nawet zdjęcia z rodziną Jarosława, jednak sprawy między nimi się skomplikowały za sprawą wiecznie oceniającej opinii publicznej, która nieustannie przyrównywała Martynę do zmarłej Ani Przybylskiej. Plotkowano, że najstarsza córka Jarosława Bieniuka uwielbiała spędzać czas z Gliwińską.

Jarosław Bieniuk ODPOWIADA na słowa Martyny Gliwińskiej. Jest ZASKOCZONY…

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA