Rodzina królewska podzieliła się dzisiaj kilkoma nigdy wcześniej niepublikowanymi zdjęciami. Wiele z tych zdjęć przedstawia królową Elżbietę i księcia Edynburga z ich prawnukami.

Zdjęcia upamiętniające księcia Filipa

Książę Filip przed śmiercią zareagował na wywiad Meghan i Harry’ego. Co powiedział?

Na oficjalnym koncie instagramowym rodziny królewskiej w środę wieczorem niespodziewanie pojawiło się zdjęcie księcia Filipa i królowej Elżbiety z siedmioma prawnukami. Fotografia została wykonana w 2018 roku.

Książę Louis miał wtedy zaledwie kilka miesięcy – siedzi na kolanach Królowej, a jego starsza siostra księżniczka Charlotte słodko trzyma go za rękę. Książę Filip obejmuje Islę Phillips, która kołysze małą kuzynkę Lenę Tindall, a obok stoi jej starsza siostra Mia Tindall. Najstarsza kuzynka Savannah Phillips stoi za kanapą, a książę Jerzy zajmuje miejsce obok monarchy.

Tak wyglądały ostatnie chwile księcia Filipa. Głos zabrała hrabina Sophie

Z kolei na profilu instagarmowym pary książęcej Cambridge pojawiło się nigdy niepublikowane zdjęcie z zamku Balmoral, wykonane w 2015 roku. Widzimy księcia Georga trzymającego się za ręce księcia Williama, a mała Charlotte kradnie uwagę Królowej.

Dziś wraz z członkami @theroyalfamily udostępniamy zdjęcia księcia Edynburga, pamiętające go jako ojca, dziadka i pradziadka – czytamy pod zdjęciem na Instagramie.

Książę Harry opublikował poruszający wpis na temat księcia Filipa. Wspomniał o nienarodzonej córeczce

Pogrzeb księcia Filipa będzie kameralną ceremonią w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor w sobotę. Przybędą tylko bliscy członkowie rodziny i przyjaciele.

Jak na ironię losu, prawdopodobnie by sobie tego życzył (red. książę Filip). Bez zamieszania, bez kłopotów. Przez całe życie nigdy nie wiedział, o co to całe zamieszanie – powiedziała portalowi PEOPLE była rzeczniczka pałacu Ailsa Anderson.

Książę Filip

Książę Filip fot. News Licensing / Forum

Królowa Elżbieta i książę Filip już zaszczepili się na COVID-19

Królowa Elżbieta i książę Filip już zaszczepili się na COVID-19 fot. PA Images / Forum