Roksana Węgiel zaszokowała wszystkich w sobotni wieczór. Oznajmiła, że zaręczyła się z Kevinem Mglejem, songwriterem, który jest od niej starszy o osiem lat.

Fani GRZMIĄ pod nowym postem Roksany Węgiel! „Mówisz o wierze a idziesz w stronę PIEKŁA”

Roksana Węgiel o utrzymywaniu narzeczonego

Roksana Węgiel pochwaliła się pięknym pierścionkiem zaręczynowym. Zdradziła, że dostała go już kilka miesięcy temu.

Kilka miesięcy temu powiedziałam „tak”! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe… Dziękuję, że jesteś – napisała Węgiel.

Przy okazji odniosła się do komentarzy internautów, którzy zarzucają jej utrzymywanie swojego starszego chłopaka. Ostatnio Roksana w rozmowie z Żurnalistą zdradziła, że stuknął już jej pierwszy milion na koncie.

Roksana Węgiel debiutuje ze swoim ukochanym 26-letnim chłopakiem na ściance (ZDJĘCIA)

W relacji na Instagramie zapewnia, że Kevin Mglej ma swoje pieniądze:

Mieszkanie, które remontujemy i w którym mieszkaliśmy, to mieszkanie Kevina, które będzie naszym „gniazdkiem”. 2. mieszkanie, które kupiłam, to jedno mieszkanie inwestycyjne, nie trzy czy pięć, jak piszą w mediach. Co do utrzymywania mojego partnera, Kevin prowadzi kilka firm od paru lat i jest ostatnią osobą, którą musiałby ktokolwiek utrzymywać – zapewnia 18-letnia Węgiel. 

18-letnia Roksana Węgiel ZARĘCZONA! Pokazała pierścionek (FOTO)

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Roksana Węgiel, fot. AKPA

Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA