Roksana Węgiel pierwsze kroki na scenie stawiała jako urocza, piegowata brunetka w programie The Voice Kids. Przepustką do wielkiej kariery okazała się jej wygrana w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior w 2018 roku. Dziś Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej znanych nastolatek w kraju i wzbudza ogromne zainteresowanie mediów.

Choć wielu wciąż pamięta ją jako nieśmiałą 12-latkę, dziś Roxie jest już pełnoletnia i coraz chętniej podkreśla to stylizacjami czy makijażem. Nie wszystkim fanom się to podoba.

Roksana Węgiel o pierwszym MILIONIE na koncie: „Nie był to jakiś przełomowy moment w moim życiu”

Fani grzmią pod nowym postem Roksany Węgiel. Twierdzi, że jest wierząca i pokazuje za dużo?

Jakiś czas temu na nowej płycie Roksany Węgiel znalazły się piosenki odnoszące się do Boga. Młoda piosenkarka w jednym z wywiadów podkreśliła, że wiara jest dla niej bardzo ważna:

Wiara jest bardzo ważna, bardzo istotna. Ostatni czas mi pokazał, że to jest bardzo ważne i bardzo istotne. Cieszę się, że tego nie zatraciłam. Dużo osób to komentowało w negatywny sposób, ale ja trzymam się bardzo mocno swoich wartości i bardzo zależało mi, żeby na tej płycie były te piosenki.

Artystka zdradziła też, że część utworów została napisana z pomocą swojego partnera, po ich wspólnym uczestnictwie w adoracji:

Tak, to prawda, byliśmy parę razy na adoracji i tacy natchnieni napisaliśmy te numery – wyjaśniła nam gwiazda.

Nic więc dziwnego, że fani wciąż spodziewają się ujrzeć w mediach społecznościowych nieśmiałą i skromną, religijną dziewczynę. Tymczasem Roxie coraz częściej prezentuje kobiece kształty. Teraz w ramach współpracy z marką tworzącą stroje kąpielowe opublikowała na swoim profilu kilka bardziej „porozbieranych” ujęć, które nie wszystkim przypadły do gustu, a w komentarzach odezwały się oburzone i zaniepokojone głosy:

Roxie, to nie idzie w dobrą stronę

Nie jest to chrześcijański look na pewno. Można swoim talentem i dobrymi piosenkami robić karierę,nie trzeba się rozbierać do bikini żeby wypromować płytę

Skoro masz talent – wykorzystaj go by przyciągać. Golizne pozostaw swojemu partnerowi i na plaże. Co zrobisz pózniej zeby przyciągać innych?

Ubierz się dzieciaku

A gdzie Pan Bóg? Juz ci odwaliło? Odwala sława? Takie zdjęcia a potem do kościoła…wstydziłabyś się

Przykro mi patrzeć, w jaką stronę idzie działalność Roxie:( tym bardziej że otwarcie mówiła o wierze.

Generalnie wygląda trochę tak, jakbyś od jakiegoś czasu, do dnia i godziny swoich 18tych urodzin prowadziła podwójne życie i nas okłamywała. To tego momentu wszyscy widzieli Cię wyłącznie jako miłą, normalną, bardzo utalentowaną i piękną nastolatkę. 18tka strzeliła i pokazałaś to, co robisz i masz w głowie od dawna, czyli (przepraszam za określenie) klasyczną lambadziarę.

Kiedy playboy?

Jak dla mnie zdjęcia zbyt odważne

Ładnie, skromnie. Od razu widać, że gorliwa katoliczka

Roxi ty się ogarnij mowisz o wierze a idziesz w stronę piekła…

Roksana twierdzi, że jest religijna ale jej zachowanie o tym nie świadczy ! W Piśmie Świętym jest napisane, że Nasze ciało to ŚWIĄTYNIA – powinniśmy więc je SZANOWAĆ. Roksana tego nie robi. Wystawia się rozebrana NA WIDOK PUBLICZNY i na dodatek żyje w nieformalnym związku z jakimś KEVINEM , który nawet nie jest jej narzeczonym. Jeśli ktoś chce żyć w taku sposób to jego wybór ale niech nie opowiada w mediach o swojej rzekomej religijności bo to się nie pokrywa z Prawdą !!!

Coraz odważniejsze zdjęcia. Widać że 18 lat pykło.

zastanów się jaki przykład ‚wiary’ dajesz innym młodym ludziom

Zobaczcie, jak Roksana Węgiel ubrała się na MATURĘ! Wygląda jak Britney Spears

IG: roxie_wegiel

IG: roxie_wegiel

pasekkozak

WOW! Roxie Węgiel ma NOWEGO CHŁOPAKA?! „Możecie nam życzyć wszystkiego dobrego”

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA