Roksana Węgiel pierwsze kroki na scenie stawiała jako urocza, piegowata brunetka w programie The Voice Kids. Przepustką do wielkiej kariery okazała się jej wygrana w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior w 2018 roku. Dziś jest jedną z najbardziej znanych wokalistek w Polsce, a ostatnio wyjątkowo wzbudza zainteresowanie za sprawą związku ze starszym mężczyzną.

Kolejne fakty o nowym chłopaku Roksany Węgiel!

Roksana Węgiel i Kevin Mglej na urodzinach Kmag

Na początku roku media obiegła wieść, że młodziutka piosenkarka jest w związku ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem: 26-letnim songwriterem i właścicielem czterech firm. Gdy tylko ich związek ujrzał światło dzienne, Roxie chętnie opowiadała o swoim ukochanym w mediach:

Dla mnie Kevin łączy w sobie wszystkie cechy, które cenię u mężczyzn. Jest zarówno wrażliwy, jak i bardzo stanowczy, z artystyczną duszą i twardo stąpającym po ziemi umysłem. Czuję się przy nim bezpiecznie. (…) Rodzice nie mają z tym żadnego problemu, o tym opowiada też piosenka „Kiedy dorosnę”. Kevin ma z nimi super kontakt tak samo, jak z moimi braćmi – opowiadała w rozmowie z Plejadą.

Roksana Węgiel u Wojewódzkiego. Padło mocne pytanie o jej związek!

Teraz Roksana Węgiel zadebiutowała na ściance ze swoim starszym chłopakiem Kevinem Mglejem. Para zjawiła się na imprezie magazynu K MAG i przyciągnęła wokół siebie tłumy fotoreporterów. Mimo ogromnego zainteresowania 18-letnia gwiazda tego wieczoru odmówiła wszystkim dziennikarzom wywiadów.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Fani GRZMIĄ pod nowym postem Roksany Węgiel! „Mówisz o wierze a idziesz w stronę PIEKŁA”

Roksana Węgiel włożyła na siebie sukienkę z rozcięciami, która odsłoniła jej zgrabne ciało. Z kolei 26-latek miał na sobie białą marynarkę, biały t-shirt i luźne spodnie.

Jak Wam się podoba para?

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Roksana Węgiel, SK:, , fot. Gałązka/AKPA