Księżna Kate ma 37 lat i urodziła trójkę dzieci. Wciąż prezentuje się pięknie i z klaso. Księżna dba o siebie – stosuje dietę i ćwiczenia. Nie od dziś wiadomo, że biega, ćwiczy jogę, pływa na basenie i podnosi ciężary na siłowni.

KAPRYS księżnej Meghan sprawił, że dzieci Kate Middleton poczuły się odtrącone

Księżna Kate stosuje botoks?

Jedna z londyńskich klinik SPA na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie ‚przed’ i ‚po’ wykonaniu botoksu Kate Middleton. Klinika sugeruje, że księżna korzystała z ich usług wielokrotnie. Dr Medi SPA jest zaledwie 10 minut drogi od pałacu Kensington.

Letnia stylizacja Kate Middleton. Zrezygnowała z garsonki dla TEJ sukienki (ZDJĘCIA)

  Nasza Kate kocha odrobinę baby botoksu. To bardzo proste! Zwróćcie uwagę na redukcję zmarszczek na czole, a także spójrzcie na to, jak uniosły się brwi. To magia baby botoksu! – brzmiał tekst pod zdjęciem. 

Reklama bardzo szybko jednak została skasowana, media plotkarskie od razu podchwyciły temat. Rzecznik prasowy rodziny królewskiej od razu zaprzeczył doniesieniom o botoksie Kate Middleton w tej klinice.

Nie moglibyśmy napisać wprost, że księżna Kate jest lub nie jest naszą klientką. Mamy umowę, zgodnie z którą nie możemy mówić o naszych wysoko postawionych klientach. Absolutnie nie możemy skomentować tego, że do nas przyszła. Chcieliśmy pokazać, jaką można osiągnąć różnicę za pomocą zabiegów i jak subtelne mogą być zmiany na twarzy, dzięki czemu działa się przeciwko starzeniu. Napisaliśmy nasza Kate, bo to nasza księżna kochana, a nie  klientka – napisała Sammy Curry – menadżer kliniki.

Letnia stylizacja Kate Middleton. Zrezygnowała z garsonki dla TEJ sukienki (ZDJĘCIA)

REUTERS

 

The Mega Agency

REUTERS

REUTERS/Hannah McKay

Sonda

poll-violet

Jak sądzisz, powinna czy nie?

1

Tak, powinni iść zgodnie z trendami.

2

Nie - powinni pozostać naturalni.

3

Nie wiem - niech to robią, ale o tym nie mówią.