Wywiad Meghan i Harry’ego bez wątpienia wstrząsnął Wielką Brytanią. Nikt się nie spodziewał, że będą aż tak otwarci i szczerzy w opowiadaniu o tym, przez co przeszli. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają, aż Pałac Buckingham wyda oświadczenie albo w jaki sposób się do tego odniesie.

William po wywiadzie Meghan i Harry’ego

Meghan Markle PŁAKAŁA przez księżną Kate: „To zraniło moje uczucia”

Meghan Markle została zapytana o kłótnie z Kate Middleton. Media kilka miesięcy po ślubie Sussex pisały, że Meghan doprowadziła Kate do płaczu. Markle opowiedziała, jak było naprawdę:

Nie, stało się wręcz odwrotnie. I nie mówię tego, żeby kogoś lekceważyć, bo to był naprawdę trudny tydzień przed ślubem. Kate była z jakiegoś powodu zdenerwowana, ale wzięła to na siebie i przeprosiła. Później kupiła mi kwiaty i dodała liścik z przeprosinami. Zrobiła to, co i ja bym zrobiła, gdybym wiedziała, że kogoś zraniłam – tłumaczy Meghan.

Meghan Markle z księżną Kate i jej siostrą Pippą Middleton.

Meghan Markle z księżną Kate i jej siostrą Pippą Middleton. Fot.Forum/ZUMA Press

Blanka Lipińska komentuje wywiad Meghan Markle z Oprah: „Ludzie są w stanie przyczepić się do wszystkiego”

Książę William podobno najbardziej wściekł się, że została wplątana w to jego żona, Kate. Ekspertka ds. brytyjskiej monarchii Katie Nicholl uważa, że to był duży błąd:

Myślę, że pomysł na wciągnięcie Kate w tę sprawę może również być przykry dla samej Kate, która za kulisami usilnie starała się być rozjemcą między Williamem i Harrym. Była głęboko zasmucona konfliktem braci. Nie zapominajmy, że sama była niezwykle blisko Harry’ego – stwierdziła w „Entertainment Tonight” Katie Nicholl, ekspertka ds. brytyjskiej monarchii.

Dodała, że William jest zdruzgotany tym wywiadem, przede wszystkim za to, że została wciągnięta w to księżna Cambridge, a tego William nienawidzi.

Polska wersja wywiadu Meghan i Harry’ego w ogniu KRYTYKI: „Uszy krwawią”

Smutni księżna Kate i książę WIlliam

księżna Kate, książę William/fot. FORUM

Britain’s Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex, Prince William and Catherine, Duchess of Cambridge attend the annual Commonwealth Service at Westminster Abbey in London, Britain March 9, 2020, Image: 504927305, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: POOL / Reuters / Forum