Sandra Kubicka zdradza SZCZEGÓŁY ślubu!
Sandra Kubicka do dzisiaj nie stanęła przed ołtarzem, mimo że zaraz po zaręczynach w sierpniu poleciała do salonu sukni ślubnych. Powodem przełożenia ceremonii był udział w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie doszła prawie do samego finału. W międzyczasie miała wiele innych projektów zawodowych.
Ślub Sandry Kubickiej
Sandra Kubicka szykuje się do ślubu. Pokazała ZAPROSZENIA!
Po powrocie do Miami w grudniu Kubicka w końcu miała trochę więcej czasu, żeby zająć się swoim prywatnym życiem. Zaraz po Nowym Roku oznajmiła fanom, że wysyła zaproszenia na swój ślub.
Z kolei dzisiaj emitowano materiał z udziałem Sandry i jej narzeczonego, Kaio Alves Goncalves w “Dzień Dobry TVN”. Podczas sesji zdjęciowej dla własnych perfum opowiedziała trochę o przygotowaniach do wesela.
https://www.instagram.com/p/B9trJeog8mv/
Zdradziła, że ceremonia odbędzie się w lipcu na 100 osób i potrwa aż przez trzy dni w Polsce!
Dlatego, że będzie to połączenie rożnych kultur z Polski, Stanów Zjednoczonych i Brazylii – tłumaczy Kubicka.
Modelka wynajęła już wedding plannera, bo przyznała, że przerosła ją organizacja i chce, żeby wszystko ładnie wyglądało na zdjęciach. Podkreśliła, że ona decyduje o kolorach i postawiła na beż.
Szukasz ładnej sukienki na wiosnę? Markowe zakupy ON LINE – zobacz TUTAJ
Dziennikarka, Barbara Pasek oczywiście zapyta też o suknie ślubną. Sandra zdradziła, że będzie mieć aż kilka sukienek “jak z bajki Disney’a”
O ślubie wypowiedział się też Kaio Alves Goncalves. Przyznał, że na pewno będzie płakał, jak zobaczy Sandrę w sukni ślubnej.
To jest szczególny i unikatowy moment. Nie mogę sobie tego wyobrazić, bo nigdy czegoś takiego nie przeżyłem – powiedziała narzeczony Kubickiej.
https://www.instagram.com/p/B9K_SA3jJc1/
ta juz starszy tym slubem od 5 lat, to hcyba jzu 10ty kandydat
pisze że czegoś takiego,nie przeżyl,ale on chyba rozwodnik jest
Będzie miała ślub jak z bajki o ile w ogóle do niego dojdzie hahahahaha