Kilka miesięcy temu, a dokładniej w sierpniu, Sandra Kubicka (24 l.) i Kaio Alves Goncalves zaręczyli się. Para nie zamierza czekać ze ślubem zbyt długo i już się do niego przygotowują. Zaproszenia na ceremonię są już gotowe!

Sandra Kubicka przygotowuje się do zrobienia LICÓWEK i nosi IMPLANTY: Kaio się ze mnie nabija

Sandra Kubicka pokazała zaproszenia na ślub

Odkąd Sandra jest z Kaio wiele razy pojawiały się plotki o kryzysach w ich związku. Jak widać, nawet jeśli były spięcia, to wszystko jest już w porządku, a para coraz intensywniej przygotowuje się do ślubu. Kilka dni temu modelka odpowiadała na pytania fanów i zdradziła, że już w poniedziałek zaczynają wysyłać ślubne zaproszenia. Teraz poszła o krok dalej i pokazała, jak one wyglądają!

Są bardzo proste, ale w tej prostocie niezwykle eleganckie! Biel, czerń i złoto – na te kolory zdecydowała się para. Czyżby ten złoty kolor sugerował, że będzie też przewodnim kolorem na ślubie i weselu?

ZOBACZ TEŻ:

Sandra Kubicka bawi się z PASIERBICĄ na jachcie. W końcu się dogadały?

Sandra Kubicka schudła w Tańcu z gwiazdami. Modelka porównała dwa zdjęcia.”Chudzielec” – pisze koleżanka

Sandra Kubicka wspomina rozstanie z mamą i trudną scenę z lotniska

Sonda

poll-violet

Sandra w białej sukni pojawiła się na rozdaniu nagród Joy jakiś czas temu. Teraz Dakota wystąpiła w podobnej stylizacji. Która lepiej się prezentuje?

1
Dakota Johnson

Dakota Johnson

Dakota Johnson olśniewała na czerwonym dywanie. Jej stylizacja składała się z dwóch części – skąpego topu i szerokiej, rozkloszowanej spódnicy. Patrząc na te zdjęcie, w głowie mamy podobną stylizację jednej z polskich gwiazd.

2
Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka w takiej kreacji pojawiła się na rozdaniu nagród magazynu Joy. Dakota z pewnością nie ściągnęła pomysłu od modelki, jednak to Sandra jako pierwsza pojawiła się w białym zestawie.

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves/fot. Niemiec/AKPA

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves/fot. Baranowski/AKPA