Sara Muldner (30 l.) stała się znana dzięki roli Julki, córki Zosi (Małgorzaty Foremniak) i Kuby (Artura Żmijewskiego) w serialu „Na dobre i na złe”.

Mamy STARE zdjęcia Oli Kot. Ale się ZMIENIŁA!

Kiedy pojawiła się na planie produkcji, Sara miała 9 lat. Widzowie polubili sympatyczną i błyskotliwą bohaterkę graną przez Sarę. Wydawało się, że po takim debiucie kariera aktorska stoi przed Sarą otworem. Stało się jednak inaczej.

Oprócz roli Julki, Muldner ma na koncie udział w filmie o Fryderyku Chopinie. Młoda aktorka wystąpiła w nim u boku Piotra Adamczyka i Bożeny Stachury.

Potem Sara zniknęła z show-biznesu.

Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg, a jak wyglądała KIEDYŚ? Mamy STARE zdjęcia gwiazdy

Wróciła do mediów w 2016 roku. Pojawiła się wtedy w studio „Dzień dobry TVN”, by opowiedzieć, czym zajmowała się w minionych latach. Okazało się, że Muldner studiowała aktorstwo w elitarnej szkole we Francji. Studiowała też iberystykę w Warszawie i filozofię… na Sorbonie. Zerwała z show-biznesem, ale w wieku 27 lat postanowiła wrócić i spróbować swoich sił.

Od tamtej pory o Sarze nie słychać zbyt wiele. Aktorka pojawia się od czasu do czasu w różnych programach TV, ale nie słychać, by wygrywała castingi.

Anna Lewandowska pokazała STARE zdjęcie – ale FRYZURA!

Wczoraj Sara Muldner pojawiła się na nagraniu programu „Jaka to melodia”. Zobaczcie, jak dziś wygląda aktorka – urodę wciąż ma dziewczęcą i naprawdę trudno uwierzyć w to, że skończyła już 30 lat!

scena z: Sara Müldner
Aktorka, Polska 2000
fot. Niemiec/AKPA

scena z: Sara Müldner, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sara Müldner, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sara Müldner, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sara Müldner, SK:, , fot. Podlewski/AKPA