Sebastian Fabijański wziął udział w trzech walkach w oktagonie na Fame MMA, za które miał zgarnąć łącznie 1,5 miliona złotych. Za pierwszym razem przegrał z kretesem po zaledwie 35 sekundach. Następnie pobił swój dotychczasowy rekord i wytrzymał aż 47 sekund. Gdy przyszła pora trzeciej i ostatniej już walki, Fabijański zapowiadał fanom „spektakularny finał trylogii” swoich walk w oktagonie. Nie kłamał, choć zdecydowanie nikt nie spodziewał się, że jego finalna walka będzie… spektakularną klapą i potrwa rekordowe 11 sekund. Ostatecznie Fabijański poddał się po pierwszym ciosie swojego przeciwnika (Sylwestra Wardęgi) i narzekając na ból w kolanie oraz problemy z okiem opuścił klatkę. Nie był to jednak pierwszy raz, gdy problemy z kolanem stanęły aktorowi na drodze do zwycięstwa – już po drugiej walce w jednym z wywiadów przyznał, że doznał poważnej kontuzji:

Śniło mi się przed walką kilkukrotnie, że ja skręcam kostke. Wydarzyło się finalnie to, że se zepsułem kolanko. Kontuzja jest faktem, rozwaliłem kolano, łękotka mi strzeliła. To było tak, że ja kopnąłem dwa razy swojego przeciwnika, poczułem coś w kolanie, że mi strzyknęło coś, opuściłem rękę, dostałem bombę, uklęknąłem i przy tym klęknięciu jeszcze coś. Ja mogłem pewnie walczyć dalej na adrenalinie i tak dalej, natomiast mi to tak zryło łeb w tym momencie, że ja już widziałem siebie przez pół roku z więzadłami krzyżowymi po operacji, gdzie ja mam przecież tyle rzeczy do zrobienia, tyle planów, ja nie mogę sobie czegoś takiego zrobić. – mówił w podcaście WojewódzkiKędzierski.

Fame MMA zabiera głos po walce Fabijańskiego. Zostaną wyciągnięte bolesne konsekwencje!

Sebastian Fabijański musi poddać się operacji. Doznał kontuzji podczas walk na Fame MMA

Teraz okazuje się, że sprawa jest dużo poważniejsza niż można było przypuszczać. W rozmowie z Plotkiem aktor wyznał, że po ostatniej, 11-sekundowej walce w oktagonie, kontuzja kolana pogorszyła się na tyle, że będzie potrzebna operacja:

Teraz niestety kuleję. Dobrze, że po walce nic poważniejszego się nie stało. Choć na pewno kolano muszę operować. Pytanie tylko, kiedy? Trzeba to jak najszybciej ogarnąć i znaleźć na to przestrzeń. Myślę, że nie unieruchomi mnie to na dłuższy czas.

Jednocześnie aktor wyraził nadzieję na szybki powrót do zdrowia:

Na szczęście w tym nieszczęściu jest tak, że po wycięciu fragmentu łękotki, dosyć szybko się wraca do sprawności. Przy szyciu łękotki czy np. rekonstrukcji wiązadeł krzyżowych, jest bardzo długa rehabilitacja. Tutaj wystarczy, że wytniesz fragment, miną dwa tygodnie i w miarę normalnie możesz się poruszać.

Blanka Lipińska OSTRO o walce Fabijańskiego! Nie gryzła się w język

pasekkozak

Fabijański zabiera głos po swojej 11-sekundowej walce na Fame MMA. Internauci ZBULWERSOWANI

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, fot. Baranowski/AKPA

IG: sebastian.fabijanski.official

sebastian.fabijanski.official

Sebastian Fabijański na konferencji Fame MMA, fot. YouTube: FAME MMA

Sebastian Fabijański na konferencji Fame MMA, fot. YouTube: FAME MMA

Sebastian Fabijański na konferencji Fame MMA, fot. YouTube: FAME MMA