Sebastian Fabijański w 2022 roku zaserwował nam jedną z głośniejszych afer polskiego show-biznesu, gdy media obiegły informacje o jego rozstaniu z Maffashion i rzekomym romansie z Rafalalą. Następnie aktor upewnił się, że jego nazwisko szybko nie zniknie z pierwszych stron serwisów plotkarskich i wziął udział w Fame MMA, gdzie przegrał z kretesem po zaledwie 35 sekundach. Tuż po walce Sebastian oznajmił, że „walki to nie jego świat i nie ma ochoty ciągle komuś udowadniać”.

Jakiś czas później zmienił zdanie i ponownie stanął w oktagonie, gdzie przegrał po 47 sekundach, pobijając tym samym swój dotychczasowy rekord. Teraz aktor stoczył ostatnią już walkę. Jak wyliczył Pudelek, kontrakt Fabijańskiego obejmował trzy walki, za które łącznie miał otrzymać 1 500 000 złotych. Jego ostatnim przeciwnikiem został Sylwester Wardęga.

Sebastian Fabijański BAŁ SIĘ walczyć w Fame MMA! „Trener mnie musiał reanimować psychicznie”

Sebastian Fabijański zabrał głos po swojej ostatniej walce w Fame MMA. Trwała 11 sekund

Sebastian Fabijańśki zapowiadał fanom „spektakularny finał trylogii” swoich walk w oktagonie. Nie kłamał, choć zdecydowanie nikt nie spodziewał się, że jego finalna walka będzie… spektakularną klapą. Seba wziął udział w walce 2 na 2 i razem z Tomaszem Olejnikiem stanął na przeciwko Wojciecha Goli i Sylwestra Wardęgi. Tym razem walka Fabijańskiego trwała rekordowe 11 sekund – aktor upadł i poddał się już po pierwszym ciosie Wardęgi (za który ten drugi został zdyskwalifikowany). Ostatecznie Sebastian zakomunikował, że boli go kolano oraz ma problemy z okiem i opuścił klatkę w akompaniamenie gwizdów i wybuczenia przez niezadowolony tłum. Również internautom nie spodobała się ostatnia walka Seby i w sieci pojawiła się prawdziwa lawina negatywnych komentarzy pod adresem aktora.

Teraz Sebastian postanowił zabrać głos i opublikował na Instagramie post, w którym odniósł się do swojej trzeciej walki i wyznał, że jest z siebie dumny:

Cześć. Przede wszystkim dziękuję @famemmatv za współpracę. To była naprawdę fascynująca i mocna przygoda. Mimo, że w oktagonie nie wychodziło tak jakbym chciał, to nie żałuję, że podjąłem to wyzwanie. Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że jestem dumny z siebie, że miałem na tyle odwagi, żeby stanąć do tych trzech walk, doświadczając przy tym tak skrajnych i niestety też destrukcyjnych emocji, które powodowały, że nogi i ręce były jak z waty, w głowie wszystko mi się mieszało, a wszystko to na co ciężko pracowałem na treningach, gdzieś ulatywało. Cóż… najwyraźniej to mnie przerosło.

Jednocześnie zdecydował się przeprosić fanów i zdradził, że część pieniędzy zamierza przekazać na psychiatrię dziecięcą:

Przepraszam wszystkich tych, których zawiodłem, bo w oktagonie nie „dowiozłem” tego, co potrafiłem dowozić na konferencjach czy Face2face’ach. Chciałem i robiłem wszystko co mogłem, żeby sportowo to wyglądało inaczej. Idą święta, więc życzę wam wszystkim spokoju, miłości i zdrowia! Z tej okazji, część swojego wynagrodzenia z Fame, przeznaczam na Fundacje Ośrodek Relacje na Rzecz Rozwoju Psychiatrii Dziecięcej. Miałem to zrobić przy okazji sprzedaży poprzedniej płyty, ale niestety nie zarobiłem na niej, więc zrobię to teraz. Więcej szczegółów wkrótce na stories.

Mimo dobrych chęci, szczytnego celu i przeprosin, internauci wciąż nie wybaczyli jednak Sebastianowi 93 sekund walki (wliczając w to pozostałe dwie), za które aktor zarobił 1,5 mln złotych:

  • A moze tak wynagrodzenie za te “walki” oddaj na cele charytatywne✌️ mysle ze bylo by uczciwie
  • Tu chodzi o charakter, jak już dostajesz te 700k za walkę to chociaż spróbuj uderzyć, przyjąć- zrekompensować widzowi utratę pieniędzy… zenua
  • Za te pieniądze które dostałeś mogłabym wyjść tam bez przygotowania……
  • Beka troche jak sie slyszalo „bede walczyl do ostatniej kropli krwi” po czym bez ciosu poddanie
  • Żenada!!!
  • Myślę że tym performancem zniechęciłeś do siebie nawet największych fanów
  • Za co niby ta wypłata ma być?
  • Jako aktora bardzo lubię ciebie oglądać, ale nie pchaj się więcej do walk.
  • Chociaż tyle dobrego że część pójdzie dla dzieciaków.
  • Moim zdaniem powinieneś przeliczyć czas trzech rund w oktagonie, przeliczyc ile kasy fi wychodzi na 1s i wziąć z tego za 11s. Bo prostu nie zasłużyłeś na więcej.

Sebastian Fabijański zarobił KOSMICZNĄ KWOTĘ za walki! Włodarz Fame MMA komentuje

pasekkozak

@famemmareborn #famemma #famereborn #wardega #gola #olejnik #fabiański ♬ dźwięk oryginalny - FAME MMA REBORN

Maffashion odpowiada na współpracę Fabijańskiego i „Blu3aby”. „Nie daje sobie z tym rady”

scena z: Sebastian Fabijański, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, , fot. AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, fot. Podlewski/AKPA

sebastian.fabijanski.official

IG: sebastian.fabijanski.official

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Sebastian Fabijański, SK:, fot. Michał Baranowski/AKPA