Angelina Jolie (zobacz tapety) prowadzi sekretny dziennik ciążowy. Podobno nikt, nawet Brad Pitt (zobacz tapety) , nie zna jego treści. Dziwne, że część sekretów zna za to informator magazynu National Enquirer. Oto co ujawnił mediom.

Aktorka od kilku miesięcy zapisuje w dzienniku swoje doznania i uczucia towarzyszące byciu mamą. Nie zapomina też o notatkach na temat fizycznej strony ciąży.

Angelina powiedziała, że być może kiedyś pokaże dziennik Bradowi, ale na razie jest tylko do jej wglądu. Ona potrzebuje miejsca, w którym może się rozładować – mówi informator.

Osoba bliska Angelinie podała jeszcze kilka szczegółów z ostatniego okresu jej ciąży. Podobno Jolie bardzo martwiła się, aby poród odbył się w terminie. Końcowy okres ciąży nie był ponoć łatwy dla gwiazdy – często była rozdrażniona, wpadała w złość i rozładowywała ją na partnerze, potem było jej z tego powodu przykro. Podobno też, jak każda przyszła mama, Angelina ciągle rozmyśla (i notuje w swoim pamiętniku), jak będą wyglądać jej bliźniaki i czy na pewno będą zdrowe.