Jennifer Aniston jest posądzana o powrót do byłego męża w zasadzie od dnia, w którym ogłosili rozstanie. Odkąd Brad Pitt zakończył swoje małżeństwo z Angeliną Jolie, właściwie nie ma tygodnia, aby nie plotkowano o zejściu się byłych małżonków.

Jennifer Aniston i Brad Pitt MIESZKAJĄ ze sobą? Fani dopatrzyli się dowodu

Aniston i Pitt wezmą ślub?

W tym roku para sama podsyciła ciekawość fanów – towarzyszyli sobie jako przyjaciele na galach rozdania Złotych Globów i SAG. Na gali Złotych Globów Brad zażartował nawet, że każda kobieta, z którą się spotka, jest brana za jego dziewczynę.

Chciałem zabrać ze sobą swoją mamę, ale nie mogłem, bo każda kobieta, obok której stoję, jest brana za moją dziewczynę. To dość niepokojące – powiedział, odbierając statuetkę

Tym razem o ponownym zejściu się ulubionej pary Holllywood i amerykańskich brukowców miał świadczyć pierścionek, który pojawił na palcu aktorki. Czujni dziennikarze dostrzegli go na jednym ze zdjęć Aniston, do którego zapozowała z psem. Jeśli wierzyć informatorom plotkarskich gazet, pierścionek zaprojektował sam Brad.

Zaniedbana Jennifer Aniston widziana po raz pierwszy od KILKU MIESIĘCY (FOTO)

Zdaniem informatora tabloidu przed ogłoszeniem związku powstrzymuje ich jednie fakt, że w sądzie wciąż toczy się batalia o opiekę nad dziećmi Angeliny i Brada. Gdy tylko sprawa sądowa zostanie zamknięta, Jen i Brad ogłoszą swoją miłość całemu światu.

Kiedy ten rozdział w jego życiu zostanie ostatecznie zamknięty, Jen i Brad będą chcieli śpiewać o swojej miłości z dachów – miał powiedzieć dziennikarzom anonimowy informator pary.

W Hollywood aż huczy od plotek. Aniston miała także powiedzieć znajomym, że mogą spodziewać się ważnej wiadomości w święta Bożego Narodzenia.

 

Jennifer Aniston ADOPTOWAŁA psa. Urocze nagranie

Myślicie, że któraś z tych informacji okaże się prawdą?

 

Jennifer Aniston na spacerze

Jennifer Aniston/fot. FORUM

Jennifer Aniston na gali Złotych Globów, fot.  MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Jennifer Aniston i Brad Pitt w 2004 roku, fot. Reuters / Forum