Selena Gomez (28 l.) postanowiła działać nie tylko w branży muzycznej. Na początku miesiąca ogłosiła, że wkrótce zostanie wypuszczona linia kosmetyków do makijażu stworzona właśnie przez piosenkarkę. Inspiracją do nazwania linii jest najnowszy album Seleny Gomez pt. „Rare”, co w tłumaczeniu na język polski, oznacza osobę niespotykaną, wyjątkową.

Justin Bieber mówi, jak naprawdę było w związku z Seleną Gomez: „Byłem lekkomyślny”

Linia kosmetyków Seleny Gomez

Gomez ma świadomość tego, że każdy jest inny, wyjątkowy na swój sposób i chce to pokazać w swojej kampanii. Ma nadzieję, że w trakcie tworzenia własnej linii zainspiruje się historiami swoich fanów. Selena poprosiła ich o wysyłanie wiadomości, w których napiszą jak siebie postrzegają, kim według siebie są.

To mogą być różne historie. O tym, z czym się zmagaliście, lub zmagacie. Mogą opowiadać o tym, co w sobie kochacie. Dlaczego czujecie się pewni siebie. Po prostu, historie, które mówią kim jesteście – czytamy na stronie Rare Beauty.

Selena Gomez i Hailey Bieber WPADŁY na siebie w restauracji! Była dziewczyna Justina zabrała głos w tej sprawie

Kampania #WeAreRare

W oparciu o wiadomości od fanów Gomez stworzy kampanię i linię kosmetyków. Chce przedstawić historie różnych osób i pokazać, że każda z nich jest wyjątkowy. Uważa, że dzięki takiej „współpracy” z fanami stworzy autentyczną społeczność.

Chcemy budować społeczność, która będzie autentyczna i oparta na prawdziwych historiach. Która pozwoli na pozytywne rozmowy o urodzie, samoakceptacji i zdrowiu psychicznym. Chcemy, żeby twój głos był częścią tej historii – czytamy.

Część osób, które nadeślą swoje wiadomości może zostać wyróżniona w kampanii #WeAreRare, która zostanie nakręcona w Los Angeles. Szczęśliwcy będą jednymi z pierwszych osób, którym będzie dane przetestować kosmetyki stworzone przez Selenę. W projekt mogą angażować się osoby pełnoletnie, ale niestety tylko te, które są mieszkańcami Stanów Zjednoczonych. Być może w przyszłości w tworzenie kampanii będą mogły brać udział osoby z innych krajów.

ZOBACZ TEŻ:

Selena o TRUDNEJ relacji z Justinem. „Byłam OFIARĄ znęcania emocjonalnego”

Selena Gomez jest przeciwniczką Instagrama? Gdyby mogła, to usunęłaby apkę bez zastanowienia!

Fryzjerka Seleny Gomez zdradza ZASKAKUJĄCY trend w koloryzacji na ten rok

Selena Gomez

Selena Gomez/fot. Forum

Selena Gomez/fot. Forum

Selena Gomez/fot. Forum

Selena Gomez/fot. Forum