Selena Gomez (27 l.) ma za sobą naprawdę intensywny czas. Nie tak dawno wydała płytę „Rare” i dodatkowo poinformowała fanów, że od czerwca rusza ze sprzedażą własnej kolekcji kosmetyków. W jednym z wywiadów podkreśliła, że nie jest wielką fanką Instagrama. Co prawda pomaga on jej w pracy i zbliża z fanami, ale mimo wszystko jest miejscem, które według niej zabija kreatywność i niepowtarzalność.

Selena Gomez w rockowej stylizacji; zdecydowała się na RYZYKOWNE szpilki (ZDJĘCIA)

Selena Gomez uważa, że Instagram niszczy nasze pokolenie

Selena Gomez była najczęściej obserwowaną osobą na Instagramie, jednak wygryzła ją Ariana Grande. Teraz Sel jest czwarta na liście najczęściej obserwowanych osób – z wynikiem 167 milionów fanów. Wyprzedziła nawet Kim Kardashian i Kylie Jenner. 

Wokalistka rozmawiając z magazynem Dazed udzieliła odpowiedzi na pytanie, dlaczego uważa Instagram za toksyczny dla młodych ludzi. Dziennikarz zapytał ją, czy gdyby mogła nacisnąć jeden przycisk i całkowicie usunąć Instagrama, zrobiłaby to?

Gomez natychmiast odpowiedział tak, ale …

Myślę, że wielu ludzi mnie teraz nie lubi, za to, że odpowiedziałam „tak” – zaczął Sel ze śmiechem.

Gdybym mogła znaleźć zrównoważone medium byłoby świetne, ale skłamałbym, gdybym powiedziała, że (Instagram) nie niszczy części mojego pokolenia, ich tożsamości. Dlatego nazwałam mój album „Rare” – ponieważ jest tak duża presja, aby wyglądać tak samo jak wszyscy inni – kontynuowała piosenkarka 

Sel stara się przekonać fanów, by ślepo nie podążali za trendami, tylko byli sobą.

Selena Gomez

Fot.Instagram/selenagomez

Wokalistka w rozmowie wyjaśniła również, że nie czyta w Internecie artykułów na swój temat – a wszystko dlatego, że nie chce stracić z oczu tego, co jest dla niej najważniejsze. Nie zamierza przejmować się opinią miliona ludzi, tylko robi to, co do niej należy i chce pozostać sobą.

Selena Gomez

Fot.Forum/Backgrid USA

Podzielacie jej opinię?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Selena Gomez wygryzie Kylie Jenner i Rihannę? Piosenkarka już zrobiła szum w branży Beauty

Selena o TRUDNEJ relacji z Justinem.”Byłam OFIARĄ znęcania emocjonalnego”

Selena Gomez i Hailey Bieber WPADŁY na siebie w restauracji! Była dziewczyna Justina zabrała głos w tej sprawie