Justin Bieber (25 l.) spędził z Seleną Gomez (27 l.) szmat czasu. Nie wyszło im i poślubił modelkę Hailey Baldwin (23 l.). Wielu fanów wokalisty wciąż nie może się z tym pogodzić i gwiazdor dostaje mnóstwo komentarzy, że powinien wrócić do byłej dziewczyny. Ostatnio doszło do niezręcznego spotkania jego ex ukochanej i obecnej żony.

Selena Gomez znów wbiła SZPILĘ Justinowi Bieberowi. Zobaczcie tekst tej piosenki

Selena Gomez i Hailey Bieber spotkały się w restauracji

Wokalistka razem z przyjaciółmi świętowała wydanie nowej płyty „Rare” w restauracji Craig’s w Hollywood. Pech chciał, że w tym samym czasie miejsce postanowiła odwiedzić Hailey Bieber razem ze swoją przyjaciółką Madison Beer. Nie wiemy, jak panie zachowały się względem siebie, ale fani zareagowali bardzo szybko.

Selena Gomez zabrała na premierę młodszą SIOSTRĘ! Ubrały się tak samo (ZDJĘCIA)

Co ciekawe, dostało się Madison, na której profilu na Instagramie pojawiły się przykre komentarze. Wszystko dlatego, że zna się z Seleną i według nich nie powinna przyjaźnić się z Hailey.

Te plotki są szalone… Poszłam na kolację z moją przyjaciółką, którą znam od 10 lat, Hailey… I o to chodzi? To przestępstwo? Kocham Selenę… zawsze kochałam (jak wiecie). I nigdy w życiu nie próbowałabym jej wkurzyć? To wszystko jest podłe i niepotrzebne, nic się nie wydarzyło. To był tylko zbieg okoliczności, atakujecie mnie bez powodu… – napisała Beer.

Hailey Baldwin POLUBIŁA filmik Seleny Gomez i pokazała tym, że wspiera piosenkarkę!

Później do sytuacji postanowiła odnieść się sama Selena.

Czytanie tego wszystkiego jest obrzydliwe. To nie było zamierzone. Jestem zawiedziona, że ludzie mogą się do kogoś w ten sposób odnosić. Znam Madison odkąd była dzieckiem i obserwowałam, jak stawała się kobietą, którą. dziś jest. Tu nie ma żadnego problemu.

Mamy wrażenie, że to internauci nakręcają wojnę na linii Selena-Hailey, a one wcale nie mają do siebie tak negatywnego stosunku.

Selena Gomez

Selena Gomez fot. Forum/Matrix

Selena Gomez

Selena Gomez fot. Forum/Mega Agency

Hailey Bieber

Hailey Bieber Fot.Forum/Mega Agency

Hailey Bieber

Hailey Bieber Fot.Forum/Mega Agency