Selena Gomez (27 l.) jest w trakcie promocji płyty „Rare”, którą wydała na początku stycznia. W licznych wywiadach chętnie odpowiada na pytania dziennikarzy. Nie unika też pytań o życie prywatne. I właśnie podczas ostatniej rozmowy wspomniała związek z Justinem Bieberem (25 l.). Nie są to miłe słowa.

Na płycie Seleny zabrakło piosenki o ZNACZĄCYM tytule

Selena Gomez o trudnej relacji z Justinem Bieberem

O związku i rozstaniu Seleny i Justina mówi się do dziś, a wiele informacji, jest tylko domysłami i plotkami. Nagranie płyty było dla wokalistki świetną okazją do tego, by pokazać, jak z jej punktu widzenia wygląda cała sytuacja.

Chcę mieć możliwość opowiadania swojej historii z własnej perspektywy. Nie mam zamiaru zaprzeczać wszystkiemu, co się wydarzyło ani udawać z uśmiechem, że jest ok, skoro przeżyłam najgorsze momenty swojego życia – wyznała.

W rozmowie z dziennikarką radia NPR, opowiedziała też o piosence „Lose You To Love Me”, która jak wiele osób przypuszcza, nawiązuje do związku z Bieberem.

To nie jest piosenka o nienawiści. Utwór opowiada o tym, że przeżyłam kiedyś coś naprawdę pięknego i nigdy nie będę temu zaprzeczać. To był jednak trudny związek i cieszę się, że się skończył – wyznała Selena.

Selena Gomez i Hailey Bieber WPADŁY na siebie w restauracji! Była dziewczyna Justina zabrała głos w tej sprawie

Selena Gomez była ofiarą znęcania emocjonalnego

Dziennikarka upewniła się, czy faktycznie Gomez w tym utworze nawiązuje do kanadyjskiego piosenkarza. Selena nie zaprzeczyła i wyznała, że to była jedna z trudniejszych relacji w jej życiu, a także, że była ofiarą znęcania emocjonalnego!

To nie była najtrudniejsza relacja w moim życiu, ponieważ dzięki niej odnalazłam wewnętrzną siłę. Tkwienie w mentalności ofiary jest bardzo niebezpieczne. Nie chcę nikogo obrażać, ale ja byłam ofiarą znęcania emocjonalnego – odpowiedziała.

ZOBACZ TEŻ:

Selena Gomez ma nowy tatuaż. Upamiętniła przeszczep nerki

Które gwiazdy miały operacje plastyczne? 11 nazwisk, których kompletnie się nie spodziewasz

Wiktoria Gąsiewska bez makijażu. Bezcenna reakcja internauty

Sonda

poll-violet

Selena Gomez wygląda lepiej z grzywką czy bez?

1
Selena Gomez

Z grzywką!

2
Selena Gomez

Zdecydowanie bez

Selena Gomez, Justin Bieber/fot. Forum

Selena Gomez, Justin Bieber/fot. REUTERS/Forum