Ostatnio wokół Seleny Gomez (30 l.) krążyło wiele plotek, a także na jaw wyszły informacje, że gwiazda przestała obserwować konta na Instagramie Zayna Malika, Duy Lipy, Gigi Hadid i Bellę Hadid. Zaś w marcu tego roku krążyły plotki, że Gomez spotyka się z byłym muzykiem One Direction, ale jej domniemany romans z Malikiem nigdy nie został potwierdzony. Sama Gomez w odpowiedzi na plotki wyjawiła, że w rzeczywistości jest singielką.

Seksowna Selena Gomez pozuje na jachcie

Jestem singielką! Jestem tylko trochę wymagająca, ale będę cię bardzo kochać, powiedziała wtedy w zabawnym wideo.

Teraz Selena Gomez opublikowała na swoim Instagramie 2 bardzo seksowne i odważne zdjęcia. Polubiło je prawie 6 milionów osób.

Selena Gomez odważnie na Instagramie

W sieci zawrzało, a fani (w tym sławni znajomi), zaczęli komentować zdjęcia Seleny Gomez, zwracając uwagę na to jak pięknie wygląda, a także jak „boski” ma biust.

Selena Gomez musiała bronić Hailer Bieber

Nic dziwnego, Selena Gomez to jedna z tych gwiazd, za którą stoi armia wiernych fanów, którzy atakują każdego, kto chociaż w najdelikatniejszy sposób chce jej dokuczyć. Wszyscy pamiętamy aferę z Hailey Bieber.

Do rzekomej sprzeczki gwiazd włączyła się rzesza fanów Gomez, a Bieber skończyła z… pogróżkami, nawet tymi związanymi ze śmiercią. Selena Gomez musiała interweniować w social mediach i „odwoływać” swoją armię od ataków na modelkę i małżonkę jej byłego Justina Biebera.