Edyta Górniak (47 l.) na fali hejtu, jaki popłynął w jej stronę za sprawą stwierdzenia, że w szpitalach leżą statyści a nie osoby chore na Covid-19 postanowiła opublikować długie oświadczenie na Facebooku i nie szczędziła ostrych słów. Artystka przyznała, że jej wypowiedzi zostały zmanipulowane i uderzyła w kolegów z branży, którzy są skrytykowali. Co jeszcze napisała?

Koleżanka z branży o wymaganiach Edyty Górniak. „Z*ebała poprzez swoje fochy i gwiazdorzenie”

Edyta Górniak publikuje oświadczenie

Edyta Górniak nie ukrywa, że jest pandemio sceptyczna i uważa, że wszystko zostało zaplanowane przez globalistów, którzy pragną kontroli świata. Artystka niedawno przyznała, że znika z mediów społecznościowych, bo nie potrzebuje w swoim życiu tego rodzaju negatywnej energii.

Magda Gessler uderza w Edytę Górniak: „Fałszujesz koleżanko!”

Diva nie spodziewała się chyba zamieszania, jakie wywołały jej słowa o statystach, którzy leżą podstawieni w szpitalach. Została skrytykowana przez masę osób. Magda Gessler zamieściła jej zdjęcie na swoim profilu i napisała, że proponuje Edycie spacer po szpitalach, oczywiście bez maseczki.

Edzia w odpowiedzi opublikowała długie oświadczenie na swoim Facebook’u, w którym przyznała, że zmanipulowano jej słowa.

Rok absurdów, manipulacji i rozpadu wszystkiego co znaliśmy. Rok utraty zdrowia i rok utraty Duszy. Gdzie się zatrzymamy, jeśli człowiek zaledwie nabiera rozpędu w agresji? Jestem zaskoczona medialną manipulacją moich wypowiedzi. Poruszyłam wiele wątków i zagadnień, także tych globalnie trudnych wcale nie mniej, niż sam covid. Poruszyłam je nie w telewizji ogólnopolskiej, lecz na prywatnym, zamkniętym kanale. Czy opinie muszą być jednolite ? Nie. Czy kiedykolwiek były ? Nie – odpowiadała Edyta.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3529270780481950&id=199500850125643

Edyta Górniak planuje pozwy dla osób z branży

Diva wyjaśniła, co miała na myśl mówiąc o podstawionych osobach w szpitalach.

Absurdalnym i brutalnym przekłamaniem jest mielona wulgarnie informacja, jakobym powiedziała, że ludzie Nie chorują, a w szpitalach jedynie udają ich manekiny. Fałsz bez litości. A może nawet kretynizm, żeby chcieć wmówić komukolwiek! takie poglądy. Nie wypowiedziałam słów, że ludzie nie chorują lub że wirusy nie istnieją. Istnieją. Lecz nie zgadzam się z obrazem – „Epidemii i Zagłady Świata” jaki agresywnie jest kreowany dla Naszych oczu – kontynuuje.
Górniak zapowiedziała, że planuje pozwy dla osób, które uderzyły w jej dobre imię.
I o TEJ manipulacji człowiekiem i jego bezpieczeństwie mówiłam – wy barany bezmyślne jeden z drugim, „koledzy” z branży szukający widoczności i poklasku dla odwagi za chamstwo. Nagradzam Was więc owacjami na stojąco. Ale nazwisk tu nie wspomnę, bo sobie na promocję na mojej platformie nie zasłużyliście. Oddałam je za to w ręce Pełnomocników Prawnych – dodaje.

Górniak szykuje się na wojnę w sądzie.

Rozumiem potrzebę „kolegów” wypuszczenia ciśnienia, które nagromadziło się po wielu trudnych wydarzeniach w tym roku. Ale w takich trudnych czasach mówić językiem nienawiści? (…) Choć żałosne te debaty „kolegów”, to i tak nie o stan faktyczny wątków się oparły – podsumowała diva.

Edyta przyznała, że nie tylko medycyna, ale siła Ducha jest w stanie czynić cuda.

Zgadzacie się z nią?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Chory na covid ATAKUJE Górniak. „Dziękuję za docenienie roli statystów”

Uduchowiona Edyta Górniak prosi WYŻSZE SIŁY o wsparcie

NAGA od pasa w górę Edyta Górniak mędrkuje na temat koronawirusa

Edyta Górniak z synem Allanem.

Allan Krupa, Edyta Górniak, fot. AKPA.

Zjawiskowa Edyta Górniak na czerwonym dywanie.

Edyta Górniak, fot. Baranowski/AKPA.

10 lat temu Edyta Górniak była związana z prawnikiem, Piotrem Schrammem.

Edyta Górniak 10 lat temu. Fot. AKPA.