Dorota Szelągowska (40 l.) postanowiła skomentować zachowanie osób, które nie wierzą w pandemię koronawirusa. Dekoratorka wnętrz nie szczędziła ostrych słów. Szelągowska zachęciła, by sceptycy covid-19 wybrali się do szpitala, by pomóc personelowi lekarskiemu.

Dorota Szelągowska skomentowała doniesienia o rozwodzie

Dorota Szelągowska o korona-sceptykach

Dorota Szelągowska od kiedy wybuchła pandemia koronawirusa zachęca wszystkich obserwatorów na Instagramie do dbania o siebie, noszenia maseczek i częstego mycia rąk. Prezenterka postanowiła jednak skomentować coraz bardziej poszerzające się grono koronasceptyków, czyli osób, które nie wierzą w światową pandemię.

Edyta Górniak, czy Viola Kołakowska nie ukrywają, że nie wierzą w pandemię, która według nich została zaplanowana przez globalistów, którzy chcą się wzbogacić. Kołakowska zachęcała na Instagramie do łamania zasad obowiązku noszenia maseczek, czy przymusowej kwarantanny.

Te gwiazdy to KORONASCEPTYCY. Kto w polskim show-biznesie wierzy w spisek? NAJLEPSZE CYTATY

Dorota udzieliła wywiadu portalowi „Plejada”, w którym powiedziała, jakie ma zadanie na temat osób niewierzących w pandemię.

Tych wszystkich, którzy myślą, że wirusa nie ma, zapraszam do szpitala zakaźnego, żeby zobaczyli, jak wygląda przechodzenie przez COVID-19. Niech przyjdą po prostu pomóc, bo tam brakuje ludzi do pracy, więc będzie to bardzo dobra rzecz – powiedziała prezenterka.

Szelągowska przyznała, że jest osobą która szanuje panujące zasady i stosuje się do nich. Wspomniała o noszeniu maseczek na twarz. Nie tylko w Polsce, ale prawie i na całym świecie jest obowiązek zakładania maseczek w przestrzeni publicznej.

Jak idę do sklepu, czy w życiu prywatnym zawsze stosuję się do zasad, które panują. Uważam, że noszenie maseczki to jest naprawdę mała rzecz. Robiliśmy program, gdzie główną bohaterką była pielęgniarka, dużo pogadałam z lekarzami, z pielęgniarkami, więc myślę, że szanujmy ich pracę – dodała.

Prezenterka nie kryła frustracji, że cały czas są osoby, które nie zakładają maseczek. W ostry sposób skomentowała takie zachowanie.

Myślę sobie, że może również ubranie ogranicza ich wolność, może powinny wystąpić o to, żeby chodzić nago po ulicach. Nie wiem, na głupotę niestety jeszcze chyba nie ma lekarstwa – powiedziała.

Zgadzacie się z Dorotą?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Uśmiechnięta Dorota Szelągowska w jesiennej stylizacji nie przejmuje się doniesieniami o ROZWODZIE

Dorota Szelągowska w TYCH włosach to kopia matki: „Katarzyna Grochola w wersji blond”

Dorota Szelągowska ROZWODZI SIĘ po raz trzeci

Dorota Szelągowska w czarnym garniturze na ściance.

Dorota Szelągowska/fot. AKPA.

Uśmiechnięta Dorota Szelągowska na ściance.

Dorota Szelągowska/fot. AKPA.