Monika Richardson ma za sobą kilka trudnych chwil. Dziennikarka musiała bowiem mierzyć się z finansowymi problemami, a także ze zdradą i odejściem swojego trzeciego męża. Wygląda jednak na to, że w życiu gwiazdy telewizji ponownie zaświeciło słońce. 49-latka otworzyła się znowu na miłość, czego konsekwencją jest związek z Konradem Wojterkowskim. To jednak nie jedyna zmiana, która w ostatnich tygodniach miała miejsce u pani Richardson.

Monika Richardson rozkwita u boku nowego partnera! Ten komplet to HIT jesieni

Monika Richardson praca – dziennikarka inwestuje w szkołę językową i sama będzie uczyć języków

Dziennikarka co jakiś czas wspomina na swoich social mediach, że chciałaby otworzyć szkołę języków obcych. Niemniej do tej pory Monika nie mówiła nic konkretnego na temat tego planu. Okazuje się jednak, że pośród swoich licznych projektów, kobieta zdecydowała się wyodrębnić trochę czasu i… nie tylko zainwestować w szkołę, którą prowadzi jej koleżanka, lecz także samej wcielić się w rolę nauczycielki.

Nazywa się @lamanche_pl Już teraz, w tej niezwykłej willi na Ochocie, parę kroków od Zespołu Szkół Bednarska, odbywają się zajęcia francuskiego i angielskiego. Można się zapisywać! Będę miała także przyjemność być jedną z nauczycielek. Docelowo otworzymy również kurs hiszpańskiego na wszystkich poziomach. Plany są dalekosiężne, więc jestem prawdziwie podekscytowana. Jeśli się uda, spełni się moje wielkie marzenie. Przybywajcie! Trzymajcie kciuki!

Przypomnijmy też, że Monika studiowała iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Podczas studiów była między innymi nauczycielką języka angielskiego. Zresztą lingwistyczne umiejętności mogła ona szkolić również z pierwszym mężem – Amerykaninem oraz drugim – Szkotem.

Monika Richardson pokazała córkę. Teraz tłumaczy, że nie chce jej promować

Zaskoczeni pomysłem?

scena z: Monika Richardson, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Monika Richardson
SK: maj 2006, koszulka sêdziego, uœmiech
fot. Niemiec/AKPA