Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się na początku roku, ale media o wszystkim dowiedziały się dopiero w kwietniu. Podobno to aktor zostawił dziennikarkę dla aktorki, Gabrieli Muskały.

Monika Zamachowska pierwszy raz o rozstaniu ze Zbyszkiem Zamachowskim. Ujawnia, jak było naprawdę

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski

Monika Richardson po rozstaniu chętnie opowiadała o kulisach związku z Zamachowskim. Tłumaczyła, że to nie ona podjęła tę decyzję i cały czas była w nim zakochana:

Byłam w szoku. Jest coś takiego jak codzienność w związku, ale mnie cały czas wydawało się, że lecę na skrzydłach miłości. Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – mówiła tygodnikowi „Wprost” Zamachowska.

Aktor podobno po rozstaniu z dziennikarką zaczął się spotykać z Gabrielą Muskałą. Chociaż para do tej pory nie potwierdziła doniesień, to jednak ich wspólne zdjęcia paparazzi mówią same za siebie.

Monika Richardson pokazała fotkę z randki. Fan ostrzega: „Najintymniejsze momenty warto zostawić tylko dla siebie”

Niedługo później wyszło na jaw, że Monika Richardson jest także w nowym związku. Okazało się, że jej nowym ukochanym jest Konrad Wojterkowski – znany biznesmen i producent filmowy. Zrobił się nawet szum w mediach, kiedy wyszło na jaw, że nowy partner Moniki ma sporo długów.

Wygląda na to, że gwieździe w ogóle to nie przeszkadza. Dzisiaj pojawiła się w towarzystwie Konrada Wojterkowskiego na finałowej gali konkursu Lodołamacze 2021 w zamku królewskim w Warszawie.

Monika Richardson, Konrad Wojterkowski Fot. Podlewski/AKPA

Monika Richardson przy nowym partnerze wyglądała na bardzo szczęśliwą. Włożyła na siebie komplet w modnym kolorze baby blue. Do tego dobrała cielistą kopertówkę. Wyglądała świetnie!

Monika Richardson ma nowego partnera. Kim jest Konrad Wojterkowski? Spotykał się z gwiazdą TVN

Monika Richardson, Konrad Wojterkowski Fot. Podlewski/AKPA

Monika Richardson, Konrad Wojterkowski Fot. Podlewski/AKPA