Bruce Willis (68 l.) został widziany publicznie w Los Angeles po raz pierwszy od czasu, gdy jego żona Emma Heming-Willis (45 l.)  podzieliła się na Instagramie smutnymi informacjami na temat jego dalszej walki z demencją. Według ostatnich doniesień, Bruce Willis jest w takim stanie, że trudno powiedzieć, czy aktor w ogóle zdaje sobie sprawę ze swojego stanu zdrowia.

Córka Bruce’a Willisa cierpi na dysmorfie ciała

Aktora, ubranego w pikowaną granatową kurtkę i pasujący kolorem granatowy kapelusz, widziano, jak siedział z opuszczonym oknem na miejscu pasażera, gdy jeździł samochodem po mieście. Niestety nie jest już w stanie sam prowadzić pojazd. 

Bruce Willis cierpi na demencję

W lutym tego roku rodzina Bruce’a ogłosiła, że zdiagnozowano u niego otępienie czołowo-skroniowe (FTD) – rzadką formę demencji, która powoduje pogorszenie zachowania, osobowości i języka.

Żona Bruce’a Willisa wyznaje prawdę o jego chorobie

Uczę się, że demencja jest trudna […] To trudne dla osoby, u której zdiagnozowano tę chorobę. Jest to również trudne dla rodziny. Nie inaczej jest w przypadku Bruce’a, mnie i naszych dziewcząt, wyznała w porannym programie „Today” Emma Heming-Willis.

Żona Bruce’a Willisa dodała również to, że zaakceptowanie i wiedza o tym, co dzieje się z jej mężem, sprawia, że jest to trochę łatwiejsze w życiu codziennym.

Bruce Willis, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum