Agnieszka Woźniak-Starak (42 l.) w końcu poczuła wiosnę. Dziennikarka została przyłapana przez fotoreporterów, jak przemierzała miasto na rowerze. Woźniak-Starak tego dnia postawiła na sportową stylizację, ale trzeba przyznać, że wyglądała w niej świetnie. Zobaczcie sami.

Agnieszka Woźniak-Starak miała wczoraj nietypowe urodziny (ZDJĘCIA)

Sportowa Agnieszka Woźniak-Starak na rowerze

Rząd zniósł niektóre z obostrzeń, dzięki czemu część osób poczuła, że sytuacja związana z koronawirusem może zakończyć się szybciej. W dalszym ciągu każdego z nas obowiązują maseczki i przymusowe zasłanianie twarzy, by jak najbardziej zminimalizować ryzyko zarażenia. Agnieszka Woźniak-Starak również pamięta o podstawowych zasadach ochrony osobistej.

Agnieszka Woźniak-Starak w białej maseczce na twarzy.

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Dziennikarka została przyłapana przez fotoreporterów, gdy przemieszczała się po mieście za pomocą roweru. Agnieszka tego dnia postawiła na sportowy look, na który składały się czarne, ortalionowe spodnie i pasująca kolorystycznie bomberka, pod którą Aga założyła dżinsową kurtkę. Do stylizacji dobrała białe, sportowe buty, a włosy zostawiła rozpuszczone.

Woźniak-Starak oczy schroniła za okularami przesiwsłoneczynmi a na twarzy miała standardową maseczkę. Aga zadbała również o rękawiczki. W takim stroju była gotowa na wycieczkę rowerową.

Aga jest szczęśliwą posiadaczką roweru, który wyposażony jest w wiklinowy koszyk i pastelowe dodatki. Całość prezentuje się bardzo stylowo – musimy przyznać, że zazdrościmy jej takiego środka transportu.

Agnieszka Woźniak-Starak prowadzi rower.

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Dziennikarka po tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka stara się wrócić do normalności. Zniknęła jednak z telewizji, zamiast tego od kilku tygodni prowadzi autorską audycję w Newonce Radio.

Widać, że Aga czuje się zdecydowanie lepiej. Jest silniejsza, ale i odnalazła wewnętrzny spokój.

Jak Wam się podoba jest stylizacja?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Woźniak Starak straciła męża – Piotr Woźniak Starak NIE ŻYJE. Małżonkowie za kilka dni świętowaliby rocznicę ślubu

Agnieszka Woźniak-Starak o trudnych świętach bez męża. „Nie mówię tego, żebyście mi współczuli”

Agnieszka Woźniak-Starak idzie do pracy. Dała PRZYKŁAD wielu osobom

Agnieszka Woźniak-Starak poprawia maseczkę na twarzy.

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana przez fotoreporterów.

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA