Tegoroczne święta są inne niż te, które obchodziliśmy w poprzednich latach. Spędzamy je w mniejszym gronie, z dala od bliskich. Te święta są też inne dla osób, które niedawno straciły bliskie osoby, np. rodzina Królikowskich czy Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu na Instagramie

Agnieszka Woźniak-Starak o świętach bez Piotra

Dziennikarka z okazji świąt nagrała specjalne życzenia dla swoich obserwatorów. Agnieszka życzy przede wszystkim zdrowia, ale też nadziei.

Moi drodzy, chciałam Wam życzyć przede wszystkim zdrowych, spokojnych, ale też mimo wszystko pełnych nadziei świąt. Takich świąt przepełnionych czułością do świata i do siebie nawzajem.

Woźniak-Starak wyznała, że te święta są dla niej trudne i to z kilku powodów. Nie tylko dlatego, że jest kwarantanna i nie ma możliwości zobaczenia się z rodzicami. Dla dziennikarki to pierwsza Wielkanoc bez męża, który odszedł w sierpniu.

Dla mnie te święta będą bardzo trudne (…) Przede wszystkim, dlatego że nie ma Piotrka. I nie mówię tego, żebyście mi współczuli, bo ja naprawdę daję radę. Na każdym kroku szukam powodu do uśmiechu i udaje się je znaleźć – wyznała.

Woźniak-Starak składa życzenia obserwatorom

Agnieszka Woźniak-Starak złożyła te życzenia także po to, by dodać otuchy innym, którzy martwią się obecną sytuacją i nie wiedzą, co dalej. Zaapelowała też, żeby docenić bliskich, nawet jeśli są daleko od nas, bo nie każdy ma takie szczęście.

Ja wiem, że jest ciężko. Wiem, że martwicie się o to, co będzie jutro, ale jeżeli dzisiaj jesteście ze swoimi ukochanymi, ze swoimi mężami, żonami, partnerami, partnerkami, ze swoimi dziećmi, to nawet jeżeli nie możecie się spotkać z całą rodziną, pamiętajcie – jesteście szczęściarzami. Nie wszyscy mają takie szczęście. I tych, którzy spędzają samotnie święta, nie tylko święta, ale też cały ten czas izolacji, przytulam najmocniej, jak potrafię. A wszystkim nam życzę, żebyśmy nawet w najgorszych momentach swojego życia potrafili się chwytać tych dobrych myśli, pamiętali o tym, co dobre, bo to pomaga przetrwać – powiedziała.

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Woźniak-Starak zaabsorbowana przygotowaniami do ŚLUBU

Agnieszka Woźniak-Starak idzie do pracy. Dała PRZYKŁAD wielu osobom

Agnieszka Woźniak-Starak już dawno nie była tak RADOSNA. Próbuje zrobić selfie ze swoimi psami

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnym stroju

Agnieszka Woźniak-Starak/fot. Piętka Mieszko/AKPA

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak na ściance

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak/fot. Piętka Mieszko/AKPA