Sylwia Bomba zasłynęła w programie „Gogglebox” w stacji TTV. Widzowie na tyle ją pokochali, że do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem, na tyle że wzięła nawet udział w „Tańcu z Gwiazdami”.

Sylwia Bomba ostro o Monice Mrozowskiej. Poszło o alimenty (WIDEO)

Sylwia Bomba o córce

Sylwia Bomba ostatnio pojawiła się na pokazie bajki „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”. Zaprezentowała się w czarnej dopasowanej sukience, ale największą ozdobą była jej córka Antosia.

Sylwia Bomba, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Celebrytka chętnie pokazuje córkę w mediach społecznościowych, którą pokochali internauci. Reporter Kozaczka zapytał, czy rośnie nowa gwiazda show-biznesu:

Ja nigdy nie myślałam o tym w ten sposób, po prostu zaczęłam pokazywać Tosię, czy to dobrze, czy nie, sama się biłam z myślami – odpowiedziała.

Sylwia Bomba pokazała swój nowy dom! Modna kuchnia, wielka garderoba i ogromny domek w ogrodzie dla Tosi!

Podkreśliła, że jest samotną mamą i to ona najwięcej czasu z nią spędza:

Ona mi wypełniała 90% mojego wolnego czasu i gdybym miała jej nie pokazywać, to nic bym nie pokazywała. Jest cały czas ze mną, jestem samotną mamą, więc to jest naturalne, że jak jest impreza w dzień, to jesteśmy – tłumaczy nam Bomba.

Gwiazda zauważa, że dzięki córce ma większy ruch na Instagramie:

Prawda jest taka, że jak wrzucam Tosię w internet z tymi jej różnymi komentarzami, to wykręca zawrotne cyfry. Pół milion wyświetleń często się zdarza – zaznacza.

Sylwia Bomba ROZSTAŁA SIĘ z partnerem!

Nasz reporter zapytał także, w czym jest dobra jej córka. Przy okazji podzieliła się z nami, w czym jest słaba:

Antonina jest bardzo utalentowana ruchowo, ona się wspina, nurkuje, pływa bez rękawków w wieku 4 lat, narty, łyżwy, rower na dwóch kółkach, to wszystko Antonina uwielbia. Żeby nie było, że tylko ją chwale, to „bazgra jak kura pazurem” – wyznaje.

Zobacz cały wywiad poniżej!

IG: sylwiabomba

IG: sylwiabomba

IG: sylwiabomba