Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki swojemu udziałowi w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Celebrytka ma za sobą ciężki okres – w 2021 roku razem z córeczką wyprowadziła się od swojego partnera Jacka Ochmana, który jak się później okazało, miał problemy z alkoholem. Ostatecznie w lipcu 2022 roku doszło do tragedii i mężczyzna zmarł przez przedawkowanie alkoholu.

Dziś Sylwia razem z córką układa sobie życie na nowo, a pomogła im w tym przeprowadzka do nowego domu. Już w 2022 roku Sylwia pochwaliła się fanom, że udało jej się kupić nieruchomość, w której razem z Tosią uwiją sobie bezpieczne i ciepłe gniazdko.

Sylwia Bomba kupiła NOWY DOM! „Bombowe dziewczyny zaczynają nowy etap”

Sylwia Bomba pokazała swój nowy dom po remoncie

Od tamtej pory remont ruszył pełną parą i szybko okazało się, że jest to nie lada wyzwanie, a Sylwia zaczęła żalić się fanom, że ją to przerasta:

Tak wygląda człowiek na dermapenie, który jest na wykończeniu. Znaczy, zaczyna wykańczać dom, czyli jest na wykończeniu. Bo słuchajcie, ja nie wiedziałam, że żeby wykończyć dom, to trzeba te wszystkie kleje, panele, zlewy, płytki, listwy, gresy, podwieszenia, kibelki, ceramikę… Matko boska, czy tylko ja tak ciężko to znoszę? – mówiła ze łzami w oczach.

Dziś na szczęście remont jest już skończony i „Bombowe dziewczyny” wprowadziły się do nowego lokum. Teraz Sylwia Bomba raz na jakiś czas raczy fanów kolejnymi kadrami ze swojego nowego domu. Wśród zdjęć i nagrań na jej Instagramie mieliśmy już okazję zobaczyć piękną, nowoczesną kuchnię w kolorze kaszmiru i marmurowymi blatami, pokaźnych rozmiarów garderobę pełną torebek i butów Sylwii, a także fragment ogrodu, w którym stanął ogromny domek do zabaw dla Tosi, z własnym tarasem i tabliczką na drzwiach z imieniem dziewczynki.

IG: sylwiabomba

IG: sylwiabomba

IG: sylwiabomba

Sylwia Bomba z córeczką w identycznych strojach. Mają nawet takie same buty!

IG: sylwiabomba

IG: sylwiabomba

IG: sylwiabomba

Sylwia Bomba w NAJKRÓTSZYCH włosach! Wygląda jak jedna z Kardashianek

IG: sylwiabomba

IG: sylwiabomba

IG: sylwiabomba

IG: sylwiabomba

Jednocześnie pierwszy remont mieszkania zawsze weryfikuje wszystkie trafione lub nietrafione pomysły i zdaje się, że jednym z nich jest podłoga, na której odrobinę zbyt dobrze widać kurz, co Sylwia podsumowała na jednym z InstaStories z odkurzaczem, żaląc się:

Mam nowe hobby: odkurzanie. Czemu to się tak wszystko kurzy?

Sylwia Bomba gorzko wspomina szkolne czasy: „Byłam gruba i nielubiana, ale byłam MĄDRA”

IG: sylwiabomba

Jak wam się podoba jej nowe gniazdko?

Sylwia Bomba o początkach w telewizji: „Nie miałam żadnych doradców, działałam intuicyjnie” (WIDEO)

pasekkozak

Sylwia Bomba poinformowała córkę o śmierci ojca. Jak zareagowała Antosia?

scena z: Sylwia Bomba, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, fot. Baranowski/AKPA