W lipcu tego roku zmarł Jacek Ochman, były partner Sylwii Bomby. Rok wcześniej gwiazda „Gogglebox” poinformowała o swoim rozstaniu z Ochmanem, który był również ojcem jej córeczki Antosi. Celebrytka nie chciała wówczas zdradzić kulisów rozstania i wyznała tylko, że to ona „spakowała walizki” i wyprowadziła się razem z córką.

Sylwia Bomba TYM jednym zdjęciem zdradziła jakie relacje ma jej córka z nowym partnerem!

Sylwia Bomba rozstała się z partnerem

Jakiś czas później w jej życiu pojawiła się nowa miłość, a podczas jednego z instagramowych Q&A Bomba wyznała, że nowy partner jest młodszy od niej. Nie chciała jednak publikować jego wizerunku ani zdradzić kim jest tajemniczy ukochany. Co jakiś czas wrzucała jednak wspólne fotki, na których jej tajemniczy wybranek stał tyłem lub miał wykadrowaną twarz. Zdradziła też fanom, że jego córka nie miała problemów z zaakceptowaniem mężczyzny i miała z nim dobre relacje prezentując zdjęcie, na którym ten nosi dziewczynkę na barana. Sama pisała o swoim nowym związku, że daje jej „spokój, wsparcie, szczęście”, a w wywiadzie dla Pudelka w samych superlatywach wypowiadała się o swoim wybranku:

To jest taki mężczyzna, przy którym czuję, że nic już nie muszę udowadniać, wlał taki niesamowity spokój w moje serce… Mój nowy partner jest takim mężczyzną z krwi i kości, więc jeżeli napotykam jakiś problem i idę do niego, to do mnie mówi: „taki problem to nie problem, daj mi dwie minuty”. Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego mężczyznę, który sprawia, że mogę się czuć spokojna, jeżeli mi się coś nie uda, to on na pewno to załatwi. On swoimi działaniami sprawia, że czuję się wyjątkowo, czuję się kompletna. Nie czuję, że muszę się więcej odchudzać, odmładzać, poprawiać. Nie, mogę wyjść w dresie, trampkach, z rozwalonymi włosami, a i tak czuję się turbo piękna, zaopiekowana i wyjątkowa.

Niestety jak się okazuje ta relacja należy już do przeszłości. Bliska osoba z otoczenia pary w rozmowie z Faktem zdradziła, że Sylwia Bomba i jej tajemniczy partner się rozstali:

Tak, ten związek jest już przeszłością

Niestety nie udało się uzyskać komentarza ze strony Sylwii lub jej ex-partnera co było przyczyną rozstania.

Sylwia Bomba na uroczym zdjęciu z NOWYM PARTNEREM!

IG: sylwiabomba

IG: sylwiabomba

Sylwia Bomba o początkach w telewizji: „Nie miałam żadnych doradców, działałam intuicyjnie” (WIDEO)

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Podlewski/AKPA