Jakiś czas temu Laluna udzieliła wywiadu dla Świata Gwiazd, w którym zdradziła, co sądzi o koleżance z programu, Sylwii Bombie. Okazało się, że nie ma o niej najlepszego zdania:

To, co ta dziewczyna pokazała na zgrupowaniu „99”, jak szła po trupach, jak podkładała wszystkim kłody pod nogi, jak za wszelką cenę chciała wygrać, jak się zachowywała obrzydliwie. Po prostu ja tego nie toleruje. Nie chciałabym po prostu nigdy w życiu mieć z nią nic wspólnego. Bo ja nie zapomnę, tego co ona robiła, to siedzi cały czas w środku – powiedziała celebrytka.

Sylwia Bomba przeżyła dramat na wakacjach! Miała problem w restauracji

Sylwia Bomba o Lalunie

Teraz nasz reporter zapytał Sylwię Bombę podczas wydarzenia Party Fashion Night, co sądzi o mocnej wypowiedzi Laluny.

Każdy powinien zrobić sobie rachunek sumienia i ja mam jedną zasadę w życiu. Jeśli ktoś wyraża jakikolwiek hejt w stosunku do mnie, czy do kogoś innego – hejt nie jest o sobie, która jest hejtowana tylko o osobie, która hejtuje. To jest bardzo zaskakujące, że po tylu, chyba dwóch latach Laluna stwierdził, że tak bardzo musi się wypowiedzieć. Kojarzę ją z jednej afery, że kiedyś była oskarżona, jakieś zeznania miała na posterunku i tyle jeżeli chodzi o historię z tą panią – powiedziała Kozaczkowi Sylwia Bomba.

Sylwia Bomba pokazała swój nowy dom! Modna kuchnia, wielka garderoba i ogromny domek w ogrodzie dla Tosi!

Zobacz cały wywiad poniżej!

 

Sylwia Bomba, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Sylwia Bomba, fot. Podlewski/AKPA