Tomasz Fornal i Sylwia Gaczorek jednak są razem? ten najnowszy post influencerki mówi wszystko! Tydzień temu na TikToku można było zobaczyć wiele dowodów na to, że słynna fryzjerka znalazła nową miłość.

Jak na przykład to, że publikowali relacje z tych samych miejsc albo zdjęcie Fornala zrobione w krakowskim mieszkaniu Sylwii. Następnie jedna z trójmiejskich restauracji opublikowała nagranie w sieci, na którym obydwoje siedzieli przy jednym stoliku.

Znana influencerka miała przerażający wypadek samochodowy wracając ze ślubu Andziaks! (ZDJĘCIA)

Sylwia Gaczorek i Tomasz Fornal są w związku

Dowodów na to, że Tomasz Fornal i Sylwia Gaczorek są razem, nie było końca. Dziś para potwierdziła krążące od tygodnia plotki, publikując wspólne zdjęcie z wakacji, na którym w objęciach uśmiechają się do aparatu. Wybrali się na wakacje, ale jeszcze nie zdradzili, gdzie dokładnie przebywają.

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji, ale nie wszyscy przyklaskują nowemu związkowi. Jedni twierdzą, że influencerka znowu się przejedzie, a zakochane fanki siatkarza mają złamane serce:

  • I w tym momencie tysiące kobiecych serc pękły na milion kawałków
  • Znowu młodszy? Weź Ty lepiej znajdź sobie chłopa w swoim wieku lub podobnym i stwórz dojrzały związek. Bierzesz „dzieciaków” którzy Cie wykorzystują, a potem i tak idą do rówieśniczki. Dorośnij w końcu…
  • Szkoda chłopa! Obyś tak nie został podsumowany u żurnalisty po rozstaniu jak poprzedni 🙂
  • to niech weźmie w końcu dojrzałego mężczyznę, a nie dużo młodszych od siebie chłoptasiów. Myślisz, że 25 latek zwiąże się na stałe z dojrzałą kobietą? Inny poziom emocjonalny…
  • Dwoje pięknych ludzi, mi tam pasujecie do Siebie, moglibyście grać główne role w Barbie
  • Pięknie ze sobą wyglądacie!
  • No i fajno – po burzy zawsze wychodzi słońce

Sylwia Gaczorek o rozstaniu z Iwanem: „Wiedziałam, że on mnie zdradza z tą dziewczyną”

Dla Sylwii Gaczorek ubiegły rok był bardzo ciężki. Najpierw strata taty, który przeszedł zawał i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Potem zerwanie z partnerem Iwanem Wasylem po kilku latach związku. Słynna fryzjerka najpierw tłumaczyła, że rozstała się z chłopakiem, bo nie dostała od niego wsparcia, kiedy jej tata leżał w szpitalu, a potem u Żurnalisty przyznała, że ją zdradzał z przyjaciółką.

Były chłopak Sylwii Gaczorek został ojcem!

Tuż po tym, jak para zakończyła związek, Iwan Wasyl opublikował zdjęcie na Instagramie z nową dziewczyną. W połowie maja para doczekała się dziecka.

scena z: Ewa Zawada, Agata Świderska, Sylwia Gaczorek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA