Joanna Przetakiewicz (50 l.) czerpie z życia pełnymi garściami. Również w kuchni projektantka nie zamierza się katować dietami ani rygorystyczną dietą. Partnerka Rinke Rooyensa lubi polską kuchnię i zdarza się jej pofolgować sobie na talerzu.

Dieta Joanny Przetakiewicz

Joanna nie zamierza rezygnować z małych przyjemności. Na swoim Instagramie celebrytka pisze, za jakimi daniami wręcz przepada:

Zdecydowanie nie potrafię oprzeć się polskiej kuchni, a szczególnie zupie pomidorowej z kluskami i kotletowi mielonemu z indyka. Kocham też pączki, racuchy z jabłkami, lody i rurki z bitą śmietaną ♥️ średnio 2 dni rozpusty w tygodniu – zdradza Przetakiewicz.

Co robi, by te dwa dni nie zrujnowały jej sylwetki? Celebrytka regularnie wyciska z siebie siódme poty na siłowni. We wtorek rano Joanna wrzuciła na Instagram filmik, na którym widzimy ją zmęczoną, bez makijażu, ćwiczącą na maszynie.

Trening 2 razy w tygodniu, gdy daję siebie 100% – to mój przepis – zdradza Joanna Przetakiewicz.

O tym, że Przetakiewicz jest fanką zdrowego stylu życia świadczy także jej sesja dla Playboya. Pamiętacie, gdzie były robione zdjęcia? Na siłowni! Bo sport jest sexy 🙂

Joanna Przetakiewicz zdradziła, że bardzo lubi polską kuchnię, fot. Podlewski/AKPA

 

Partnerka Rinke Rooyensa nie potrafi sobie odmówić zupy pomidorowej z kluskami i kotletów z indyka, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dzięki regularnym wizytom na siłowni Przetakiewicz udaje się utrzymać świetną figurę, fot. Podlewski/AKPA