Meghan Markle (38 l.) od kiedy została Księżną, nie ma chwili spokoju. Cały świat dokładnie przygląda się poczynaniom Markle i jej męża – Księcia Harry’ego (35 l.). Swego czasu media za oceanem pastwiły się nad Meghan, w obronie której postanowił stanąć Harry. Wygląda na to, że królewska para nawet przed Świętami nie może liczyć na chwilę spokoju. Okazało się, że zarówno Meghan jak i Harry mogą stracić swoje tytuły!

Do sieci trafiło zdjęcie 16-letniej Meghan Markle. Pozuje na nim ze swoim ówczesnym chłopakiem

Księżna Meghan i Książę Harry mogą zostać pozbawieni królewskich tytułów

Rada Brighton & Hove miała zaplanowaną debatę w tej sprawie na czwartek. Rozmowa miała dotyczyć pozbawienia księcia Harry’ego i Meghan Markle ich królewskich tytułów. Jakiś czas temu powstała petycja – którą podpisało kilka tysięcy osób.

W czerwcu marka Charles Ross wystosowała petycję przeciwko Księciu i Księżnej Sussex, na stronie internetowej rady miasta Brighton and HovePetycja została podpisana przez ponad 3800 osób.

Kto może pozbawić tytułu Księżną Meghan i Księcia Harry’ego?

Para królewska otrzymała tytuły od królowej Elżbiety II, po ich królewskim ślubie w maju 2018 r. Książę Harry został w ten sposób Jego Królewską Wysokością Księciem Sussex, a Meghan Markle po ślubie została Jej Królewską Wysokością Księżną Sussex. W rezultacie Jej Wysokość, Królowa Elżbieta jest jedyną osobą, która może pozbawić parę tytułu, jeśli sobie tego życzy. To nie przeszkadza jednak mieszkańcom Sussex domagać się nietytułowania królewskiej pary. 

My, niżej podpisana Rada Brighton & Hove, chcemy odrzucić użycie tytułów„ Książę Sussex” i „Księżna Sussex ”przez osoby Henry („ Harry ”) Windsor i Rachel Meghan Markle jako moralnie złe i lekceważące dla hrabstwa East Sussex – czytamy w petycji. Jako mieszkańcy Brighton i Hove wzywamy Radę Brighton i Hove, aby nie odnosiła się do tych osób takimi tytułami, które naszym zdaniem są całkowicie niedemokratyczne i symbolizują ucisk ludności przez bogatą elitę

Mieszkańcy postanowili zaprotestować przed królewskim tytułowaniem Księżnej Meghan i jej męża.

Taka petycja pokazuje całkowitą pogardę dla Korony, nie wspominając o braku szacunku wobec rodziny królewskiej, która podejmuje tysiące zobowiązań rocznie w imieniu narodu, na cześć Jej Królewskiej Mości  – powiedział w jednym z wywiadów Thomas Mace-Archer-Mills, założyciel British Monarchists Society

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Cover Images

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Reuters

Myślicie, że Królowa Elżbieta II przychyli się do prośby mieszkańców Sussex?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle i Książę Harry pokazują nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia ze ślubu (FOTO)

Meghan Markle i Książę Harry opuszczą Anglię na stałe i zamieszkają w Stanach?!

Naszyjnik Meghan Markle zrobił FURORĘ; też chcecie go mieć?