Szok! Selena Gomez flirtuje z Orlando Bloomem?! (FOTO)

1-84-R1 1-84-R1

Tego byśmy się nie spodziewali! Oczywistym jest, że odkąd Orlando Bloom rozstał się z Mirandą Kerr, wiele kobiet ma na niego chrapkę, jednak doniesienia o tym, że jest wśród nich Selena Gomez są lekko zaskakujące. A jednak!

Jak podaje HollywoodLife, Selena spotkała się z aktorem na konferencji My Day (tej, na której opowiadała, dlaczego wylądowała na odwyku) i nieco z nim poflirtowała, a Justin Bieber pęka ponoć z zazdrości:

– Justin zachowuje się tak, jakby nie był wdzięczny Selenie za powrót, jest nieznośny i nieszczery. Oskarżył Selenę o flirt z Orlando Bloomem. On czuje się bardzo niepewnie – powiedział informator.

Wierzycie w podejrzenia Justina? Słusznie się obruszył?

&nbsp
Selena Gomez flirtuje z Orlando Bloomem?!

Selena Gomez flirtuje z Orlando Bloomem?!

Selena Gomez flirtuje z Orlando Bloomem?!

   
38 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

[b]gość, 04-04-14, 22:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-04-14, 21:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-04-14, 17:53 napisał(a):[/b]A Justin przypadkiem Gomez nie zdradzal z prostytutkami?nie.[/quote]NIE[/quote] a wiecie to bo akurat nie było newsuw na kozaczku haha

gomez jest śliczniutka!!

żałosna tania panienka

[b]gość, 04-04-14, 21:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-04-14, 20:56 napisał(a):[/b]Jakie on ma króciutkie nóżki.chlopak nie musi miec dlugih nog ![/quote]Musi, bo inaczej jest karłem.

Orlando ją pewnie traktuje jak córkę haha

[b]gość, 04-04-14, 23:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-04-14, 21:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-04-14, 20:56 napisał(a):[/b]Jakie on ma króciutkie nóżki.chlopak nie musi miec dlugih nog ![/quote]Musi, bo inaczej jest karłem.[/quote]uwielbiam takie komenty, śmiech w głos

[b]gość, 04-04-14, 18:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-04-14, 11:13 napisał(a):[/b]NIENAWIDZE TEJ DZIWKI SELENY SROMEZSelena jest sliczna I ladniejsza od Mirandy I pasowala by doOrlando choc Justin tez jest przystojny tylko mlodzik I musi zmadrzec I dorosnac zazdroszcze Selenie urody[/quote]Widzę, że gimbaza wróciła że szkoły. Nie uczą tam o znakach interpunkcyjnych, wielkich literach? Selena jest ładniejsza od Mirandy, ale trzeba dodać, że twoim zdaniem

[b]gość, 04-04-14, 21:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-04-14, 17:53 napisał(a):[/b]A Justin przypadkiem Gomez nie zdradzal z prostytutkami?nie.[/quote]NIE

Wcale sie jej nie dziwie… tez bym zdradzila ;P

[b]gość, 04-04-14, 17:53 napisał(a):[/b]A Justin przypadkiem Gomez nie zdradzal z prostytutkami?nie.

A Justin przypadkiem Gomez nie zdradzal z prostytutkami?

[b]gość, 04-04-14, 20:56 napisał(a):[/b]Jakie on ma króciutkie nóżki.chlopak nie musi miec dlugih nog !

orlando nawet na nią nie spojrzy dajcie spokój… jak ona wgl wygląda, nie wiem co w niej widzicie

Jakie on ma króciutkie nóżki.

[b]gość, 04-04-14, 11:13 napisał(a):[/b]NIENAWIDZE TEJ DZIWKI SELENY SROMEZSelena jest sliczna I ladniejsza od Mirandy I pasowala by doOrlando choc Justin tez jest przystojny tylko mlodzik I musi zmadrzec I dorosnac zazdroszcze Selenie urody

A Justin przypadkiem Gomez nie zdradzal z prostytutkami?

Niedawno pisaliście, że Miranda ma romans z Bieberem (hahaha), potem, że on jest znowu z tą Gomez, a teraz to. Lepiej się zdecydujcie, której plotki się trzymacie…

wcale bym się nie zdziwiła ta Gomez udaje taką świętą a prawda jest taka że tylko dobrze się kryje

[b]gość, 04-04-14, 13:55 napisał(a):[/b]Gdzie ta niedorozwinieta dziewucha, wyglądająca ja teletubis, do takiego przystojniaka, pff.Też tak uważam. Ona jest beznadziejna, ja nie wiem, co ludzie w niej widzą. Taka nijaka i bezbarwna pyza z pustką w głowie

taaaa bo na pewno bloom leci na tą gówniarę

No kurcze na takie oskarżenia wiecej dowodów poproszę ale jeśli coś by było na rzeczy to rzeczywiście niespodziewalabym sie tego…

Dla was zwykła rozmowa to flirt, prawda jest pewnie taka, że Bloom najzwyczajniej w świecie z nią rozmawiał, pewnie się trochę pośmiali i wrócili do codzienności. Jest między nimi ogromna różnica. Nie tylko pod względem talentu.

[b]gość, 04-04-14, 14:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-04-14, 12:53 napisał(a):[/b]Przecież ten Bloom wygląda jak ciołek jakiś. Nie mam pojęcia co te kobiety w nim widzą. Totalnie aseksualny jak dla mnieA co się dziwisz, jesteś takim bezgusciem, to ci sie nie podoba.[/quote]Hahahahahahahah dokładnie;) ale i tak nie musi się martwić, Orlando na nią nie poleci

Gdzie ta niedorozwinieta dziewucha, wyglądająca ja teletubis, do takiego przystojniaka, pff.

kozaczek.pl to jak czasopismo BRAVO dla małolatów , jakie wy głupoty piszecie to się w głowie nie mieści, byle cos napisać.,

[b]gość, 04-04-14, 12:53 napisał(a):[/b]Przecież ten Bloom wygląda jak ciołek jakiś. Nie mam pojęcia co te kobiety w nim widzą. Totalnie aseksualny jak dla mnieA co się dziwisz, jesteś takim bezgusciem, to ci sie nie podoba.

Orlando jest bardzo fajny Podoba mi sie

Na h*j jej ta ciota bieber.znalazłaby sobie kogoś normalnego,a nie dziecko-kobiete co wiecznie sfochowany chodzi i musi wszystko byc tak jak on chce.Bieber dla mnie mógłby nie życ. byłby wieeelki spokój w świecie muzyki:)

Rozmawiali ze soba = maja romans = bieber (ukryty homo) jest zazdrosny.

Stoją obok siebie na zdjęciu… romans na 100%, rozmawiali na konferencji prasowej.. czyli ciąża wchodzi w grę.

Przecież ten Bloom wygląda jak ciołek jakiś. Nie mam pojęcia co te kobiety w nim widzą. Totalnie aseksualny jak dla mnie

NIENAWIDZE TEJ DZIWKI SELENY SROMEZ

Selena otwórz oczy: Orlando tak, Justin NIE!

nawet podobna do Mirandy!!!

[b]gość, 04-04-14, 11:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 04-04-14, 11:13 napisał(a):[/b]NIENAWIDZE TEJ DZIWKI SELENY SROMEZNawet jej nie znasz, w ławce szkolnej z nią nie siedziałaś, to jak możesz nienawidzieć kogoś, kogo w życiu nie spotkałaś?[/quote]A jak myślisz? Gdyby nie Gomez, Justin pewnie kochałby autorkę powyższego tekstu i żyliby długo i szczęśliwie 🙂

[b]gość, 04-04-14, 11:13 napisał(a):[/b]NIENAWIDZE TEJ DZIWKI SELENY SROMEZNawet jej nie znasz, w ławce szkolnej z nią nie siedziałaś, to jak możesz nienawidzieć kogoś, kogo w życiu nie spotkałaś?

dziewczyno uciekaj od niego bo jeszcze Ciebie zatłucze ……

dla jej dobra, mam nadzieję ze to prawda. za fajna dla bimbera