Anna Lewandowska znalazła się na okładce tygodnika Wprost jako jedna z najbogatszych Polek. Udzieliła wywiadu, w którym opowiada o swoim stosunku do pieniędzy.

Fani znów wbijają szpilę Lewandowskiej. Porównują ją do Chodakowskiej!

W ubiegłym roku trenerka zarobiła na rękę dwa miliony złotych, a oprócz tego 10 razy tyle zainwestowała w rozwój swoich firm.

Pamiętam, jak zarobiłam pierwsze swoje duże pieniądze i trochę się wstydziłam przyznać. Teraz się tego nie wstydzę. Robert ciągle powtarza, że to nie spadło nam z nieba. My ich nie wygraliśmy, ani nie dostaliśmy, tylko zarobiliśmy. Ciężką pracą, uporem, zaangażowaniem. Mamy pasję do tego, co robimy. Sprawia nam to przyjemność. Ludzie zarabiają pieniądze na całym świecie i są z tego dumni. My też nie musimy się tego wstydzić.

Anna Lewandowska i Marina w TEJ samej koszuli! JEJ CENA poraża

Mimo bogactwa nie lubi marnować pieniędzy.

Nie lubię bez sensu wydawać pieniędzy. Życie mnie tego nauczyło. Kiedyś nie mieliśmy pieniędzy. Dzisiaj je mamy i umiemy je szanować. Na przykład nigdy nie wyrzucamy jedzenia. Niedojedzony obiad będę trzy razy przemieniać na inne potrawy aż zjemy wszystko. Dla mnie szacunek do jedzenia jest najważniejszy.

„Mam piękne mieszkanie, świetną pracę i rodzinę. Wszystko to osiągnęłam w wieku 25 lat”

Anna znalazła się na 22. miejscu w rankingu najbogatszych Polek a jej majątek wynosi 204 miliony. Pierwsza pozycja przypadła Dominice Kulczyk, której fortuna wynosi 1,7 miliarda. Na 33. miejscu znalazła się rywalka Ani, Ewa Chodakowska – jej majątek to 130 milionów.

Ta kwota SZOKUJE - tyle zarabia Anna Lewandowska

Ta kwota SZOKUJE - tyle zarabia Anna Lewandowska

Ta kwota SZOKUJE - tyle zarabia Anna Lewandowska

Ta kwota SZOKUJE - tyle zarabia Anna Lewandowska