Emmy Awards to amerykańskie nagrody przyznawane za produkcję telewizyjną. To jedna z czterech najważniejszych nagród kulturalnych w USA, obok Oscara (film), Tony Award (teatr) i Grammy Award (muzyka). Impreza zawsze przyciąga tłumy gwiazd, jednak w tym roku była to wyjątkowa gala.

Jennifer Aniston ZAKOCHANA? „Utrzymują wszystko na poziomie flirtu”

Jennifer Aniston przed Emmy 2020

Z powodu koronawirusa organizatorzy postanowili zmienić formułę. Jimmy Kimmel poprowadził galę ze studia Staples Center w Los Angeles, a gwiazdy łączyły się z nim online. Jedynie, niektórym gwiazdom udało się pojawić choć na moment w studio, a były to osoby, które ogłaszały, kto zdobył statuetkę w danej kategorii. W studio zjawiła się m.in. Jennifer Aniston, która była nominowana w kategorii najlepsza aktorka serialu dramatycznego za rolę w „The Morning Show”. Aktorka na kilka godzin przed galą pokazała na Instagramie, jak przygotowywała się do tegorocznego Emmy.

Przygotowania do Emmy… w mojej drugiej masce. Gratulacje dla nominowanych i wszystkich niesamowitych występów, które widzieliśmy w tym roku – napisał Jen.

Takie szykowanie się do imprezy zna chyba każda kobieta! Zaskakujące jest jednak to, że Jen przed tak wielką galą zdecydowała się na przygotowywanie i nakładanie maseczki w domu, zamiast udać się do jakiegoś gabinetu kosmetycznego. Fajnie, że pokazała, że jest równą babką?

  • Najlepszy strój!
  • Co zrobiliśmy, że zasłużyliśmy na taki wpis? Kocham to.
  • Wspaniała. Zawsze. Wyglądałaś niesamowicie dziś wieczorem!
  • To jest mój ulubiony strój tego wieczoru. Królowa! – czytamy pod zdjęciem.

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Aniston w gorzkich słowach mówi o roli Rachel Green – zabraknie jej w odcinku specjalnym?

Wystawiono na aukcję nagie zdjęcie Jennifer Aniston. Aktorka od zawsze zachwycała figurą

Jennifer Aniston w czarnej sukience

Jennifer Aniston/fot. Backgrid UK/Forum

Jennifer Aniston w czarnej sukience na Emmy 2020

Jennifer Aniston/fot. Backgrid UK/Forum

Jennifer Aniston na spacerze

Jennifer Aniston/fot. FORUM

Jennifer Aniston na Złotych Globach.

Jennifer Aniston/fot. FORUM